Tóth Ildikó befektető büszkén vallotta be, hogy ő állította össze Hadházy Ákos korábbi parlamenti képviselő számára a NER-holdudvar luxuséletmódjáról szóló anyagokat.
A Magyar Nemzeti Bank (MNB) arra számít, hogy a növekedési hitelprogram további lendületet ad a kkv hitelezés bővülésének. Ennek felfutására az év második felében számít a jegybank, mivel addigra lehet tisztán látni az Európai Unió új, hétéves költségvetési ciklusában meghirdetésre kerülő pályázati lehetőségek tekintetében. A 2014-2020-as támogatási ciklus részletei, pályázati lehetőségei ugyanis az idei év második felére kristályosodnak ki - írja a Napi Gazdaság.
Nemcsak a teljes kkv hitelállomány növekedése jó hír, hanem annak szerkezeti változása is. Egyrészt a forint hitelállomány nemcsak a kkv szegmensben, de a teljes vállalati szegmensben nőni tudott 2013 folyamán.
Pénzeső hullhat a magyarokra, ha bevezetik az eurót: ez az a befektetés, ami hamarosan aranyat érhet
A korábbi slágertermék, az inflációkövető Prémium Magyar Állampapír (PMÁP) a pénzromlás drasztikus lassulásával elvesztette versenyképességét.
Emberemlékezet óta nem történt ilyen a magyar pénzzel: napokon belül bűvös határt léphet át a forint
A piacok egy hitelesebb gazdaságpolitikát, hosszú távon pedig az euró bevezetését árazzák.
-
Jelentős átrendeződés a lakossági megtakarításoknál: egyre nyitottabbak a magyarok a részvényekre
Az MBH Befektetési Bank vezérigazgató-helyettese szerint nő a kockázatvállalási hajlandóság.
-
Új női-férfi ügyvezető párossal és történelmi beruházással erősít a Rossmann Magyarország (x)
2026. július 1-től Szimeiszter Éva és Váradi István közösen vezetik a Rossmann Magyarországot.
-
A folyamatosan fejlődő Audax megújítja vállalati arculatát (x)
Több mint energia – intelligens menedzsment, hogy ügyfeleik arra fókuszálhassanak, ami igazán számít
AI in Energy 2026
AgroFood 2026
Portfolio Investment Day 2026
Hitelezés 2026
Women's Money & Mindset Day 2026








