Bekerült a Budapest Bank a "Világ legjobb lakossági internetbankja" verseny első körös nyertesei közé Közép- és Kelet Európában - vagyis Magyarországon ő lett a kategória legjobbja. Vállalati kategóriában a Citi lett a győztes.
A világ mintegy 160 országában megjelenő, 50.000 előfizetővel és több mint 250.000 olvasóval rendelkező Global Finance pénzügyi szaklap tizedik éve választja ki a világ pénzügyi szolgáltatói közül azokat, amelyek a legjobb internetbanki szolgáltatással rendelkeznek. Lakossági kategóriában Magyarországon idén a Budapest Bank részesülhetett a rangos szakmai elismerésben, az intézményi szolgáltatók között pedig a Citi.
Az elbírálást nemzetközileg elismert zsűri végezte, együttműködésben a Global Finance szerkesztőivel. A pályázat értékelési szempontjai között szerepelt az internetbanki stratégia, az online banki ügyfelek számának növekedése, a minél szélesebb termékkínálat, az internetbank kínálta kézzelfogható előnyök, valamint a design és a funkcionalitás is.
Kármán András bejelentése: hozzányúlnak a kamatstophoz, erre készülhetnek az érintett lakáshitelesek
Kármán András pénzügyminiszter bejelentette, hogy 2026. szeptember 30-án végleg megszűnik a lakossági jelzáloghitelek kamatstopja
-
A szépségápolásra a gazdasági nehézségek ellenére sem sajnálják a pénzt a magyarok + Videó
Miközben sok kiskereskedelmi vállalat a fogyasztás lassulásával küzd, a szépségipar továbbra is szárnyal Magyarországon.







