A CIB Bank tájékoztatja ügyfeleit, hogy rendszerkarbantartás miatt május 2-án és 4-én bizonyos elektronikus szolgáltatások átmenetileg nem lesznek elérhetőek.
A leállás során 2009. május 2-án (szombaton) éjjel 2:00-4:00 és 2009. május 4-én (hétfőn) éjjel 1:30-4:00 között átmenetileg
- a CIB Bank ATM-ek nem fognak üzemelni,
- a CIB Bank által kibocsátott bankkártyák nem lesznek használhatóak, vagyis az említett időszakban velük a vásárlás és a készpénzfelvétel kapcsán is fennakadások lehetnek,
- a CIB Bank elektronikus csatornái (CIB Internet Bank, CIB WAP Bank, mobilCIB, Soft Business Terminal, CIB Üzleti Terminál) nem lesznek elérhetők,
- a CIB24 szolgáltatásai (a kártyatiltás és az általános információnyújtás kivételével) szünetelni fognak, valamint
- a eCommerce (internetes) bankkártya elfogadási szolgáltatása nem fog üzemelni.
Forrás: CIB Bank Zrt.

Kellemetlen meglepetés érheti az állampapír-tulajdonosokat? Gyanús kérdést tett fel az Államkincstár
A Magyar Államkincstár elkezdte felmérni, hogy az állampapír-tulajdonosok tudják-e, hogy bármikor megváltoztathatják a visszaváltási feltételeket – hívta fel a figyelmet a Telex.

A zárkózott kamaszok ventilációjában segíthet egy, a mentális jóllétet támogató új hazai mobilapp, a Healmindset, amelyben a felhasználók chaten, anonim módon kaphatna támogatást.
Bár a 20 ezer magyar méhész 1,2 millió méhcsaládja évente 25 ezer tonna mézet termel, Magyarországon az egy főre jutó mézfogyasztás mindössze 1 kg/év.
Újabb gasztronómiai témájú sikersztori a Brancsnál: közösségi előfinanszírozásból nyithatja meg főzelékbárját az ötletgazda Szatmári Ferenc, azaz Főzelékes Feri.
Október a figyelemhiányos hiperaktivitás-zavar, azaz az ADHD rendellenesség tudatosításának hónapja, amiben Magyarországon az iskoláskorú gyerekek 8-10 százaléka érintett.
-
A Black Friday után itt a Green Friday: mutatjuk, milyen akciók várnak
A túlfogyasztásra hívja fel a figyelmet a Mastercard kampánya.
-
Új trendek a csapatépítésben, egyre messzebb utaznak a cégek
A rendezvénypiac aktuális helyzetéről Vígh-Guttmann Barbarát, az Adventor Hotel Kft. értékesítési vezetőjét kérdeztük.
-
Karácsonyi készülődés a PENNY-vel (x)
Szívhez szóló videóval is köszönti a vásárlókat az üzletlánc
- Elektromos autós csalás miatt kellett lépnie a hatóságnak
- Fordulat a német migrációs politikában: könnyebb befogadás és gyorsabb kiutasítás
- Bejelentés: az egyik nagy könyvesboltlánc is zárva tart december 24-én
- Szijjártó Péter: az Orbán Viktorral való találkozót Petro Porosenko kezdeményezte
- Megvan az öttusaszövetség új elnöke
- Új MÁV-menetrend: hatvan éve gyorsabban lehetett Budapestről Miskolcra jutni, mint most
Agrárszektor Konferencia 2023
Sustainable World 2023
Mi lesz veled magyar élelmiszer?


