Megrázó rongálás borzolja a kedélyeket Tatabányán: ismeretlenek több védett platánfa törzsébe is lyukakat fúrtak a Komáromi utcában.
Hihetetlen: a várpalotai rendőrök is meglepődtek, amikor ez jött szembe velük az utcán + Fotók
Meglepő látvány fogadta az éppen járőröző rendőröket egy családi házas övezetben Várpalotán: egy ló sétálgatott ráérősen az utcán, mintha csak a bevásárlásból tartana hazafelé. A különös történetet a rendőrség a Facebook-oldalán osztotta meg.
A Veszprém megyei egyenruhások járőrözés közben lettek figyelmesek az úton ballagó állatra. Egyikük azonnal megfogta a ló kötőfékét, míg társa a környéken érdeklődött, kié lehet az elkószált négylábú. Nem kellett sokat keresgélni: hamar kiderült, hogy a csikó egy közeli udvarból szökött meg, gazdája pedig már javában kereste.
Szerencsére az eset sérülés nélkül zárult, és a ló rövid városi kirándulása után épségben visszakerült otthonába. A rendőrség az esetről készült képet is közzétette, a kommentelők pedig nem győzik dicsérni a járőrök gyors és állatbarát intézkedését.
Világraszóló magyar siker: a legnevesebb brit utazási magazin is rajong ezért a két hazai úti célért
Újabb jelentős nemzetközi turisztikai elismerés érkezett Északkelet-Magyarország számára. A brit Wanderlust Magazine 2026-os Travel Green List válogatásába Miskolc és Tokaj-hegyalja is bekerült.
-
Az egészségbiztosítással megelőzhetjük a bajt és megőrizhetjük az egészségünket (x)
A megfelelő egészségbiztosítás nemcsak anyagi védelmet nyújthat, hanem az egészségügyi ellátások megszervezésében és finanszírozásában is segítséget adhat.
-
Több mint 4400 termék árát csökkentette tavasszal a dm (x)
Miközben a drogériákban sokan még mindig azt érzik, hogy „minden drágább”, a dm tavasszal látványosan belenyúlt az árakba.








