Évekig a reflektorfénytől távol, a természet közelségében és csendjében keresett feltöltődést a népszerű zenész-humorista.
Az idén nyáron is láthatók a Balatonnál a Thália Színház előadásai: július 5. és augusztus 17. között a Veszprém vármegyei Salföld községben várják a közönséget.
A korábbi évadok sikerére építve idén is megnyitja kapuit a Thália Nyárikert, fedett színpaddal és 250 fős szabadtéri nézőtérrel, a Balaton északi partjától három kilométerre elhelyezkedő Salföldön, ahol a Káli Fecske Kulturális Központban színházi előadásokkal és gyerekprogramokkal készülnek.
Az idén olyan sikeres előadások érkeznek Salföldre, mint a Bűnözőzsenik (rendező: Zayzon Zsolt), a Hisztéria (r.: Horváth Illés), a Fehér Babák (r.: Görög László), az Életed hétvégéje (r.: Ember Márk), valamint a Ványa bá (r.: Kelemen József) című produkció.
Több gyerekelőadás is látható lesz, köztük a Mórocz Adrienn rendezte Kippkopp és Tipptopp, valamint Bogyó és Babóca - Utazás álomországba, továbbá a Hajdú László által rendezett Bohóc a pácban és Csukás-mese - Süsü és barátai című darab - olvasható a színház MTI-hez eljuttatott közleményében.
Nagy Viktort, a színház művészeti vezetőjét idézték, aki kiemelte, hogy immár harmadik éve szervezik meg a Thália Nyárikertet Salföldön, különleges atmoszférájú helyszínen.
JÓL JÖNNE 5 MILLIÓ FORINT?
Amennyiben 5 000 000 forintot igényelnél 5 éves futamidőre, akkor a törlesztőrészletek szerinti rangsor alapján az egyik legjobb konstrukciót havi 106 053 forintos törlesztővel a CIB Bank nyújtja (THM 10,39%), de nem sokkal marad el ettől az MBH Bank (THM 10,61%-ot) ígérő ajánlata sem. További bankok ajánlataiért, illetve a konstrukciók pontos részleteiért (THM, törlesztőrészlet, visszafizetendő összeg, stb.) keresd fel a Pénzcentrum megújult személyi kölcsön kalkulátorát. (x)
Külön figyelmet fordítunk arra, hogy a felnőttek és a gyermekek egyaránt megtalálják a számukra kedves programokat, hiszen a Thália Színház egyik kiemelt célkitűzése, hogy a legfiatalabb nézőket is bevonja a színház világába
- mondta.
-
Nincs több kérdés, a GVH Árfigyelő adatai is megerősítik: tényleg a Lidl kínálta az átlagosan legolcsóbb élelmiszerkosarat az év első két hónapjában
A GVH Árfigyelő adatai igazolják: a Lidl kínálta az átlagosan legolcsóbb élelmiszerkosarat az év első két hónapjában.
Agrárium 2026
Retail Day 2026
Planet Expo és Konferencia – A tiszta energia jövője
Planet Expo és Konferencia – Agrárium a klímaváltozás szorításában







