Igen kegyes az időjárás a húsvéti hosszú hétvégén, és akinek van kertje, talán minél gyorsabban letudja a kötelező látogatásokat, mert bizony alaposan felgyűlt a meló.

Tönkretette az időjárás a kerted? Íme, a pilisszentkereszti sztárkertész titka az őszi virágözönért + Videó
Semmi sem tart örökké, jövő héten - ha hihetünk az időjárás előrejelzéseknek - remek kertészkedős időnk lesz! A petúniák és az egynyáriak tönkre mentek, ideje szebbé varázsolni a cserepeket! Kinél milyen őszi dekoráció van már?
Ideje lesz rendbe tenni a kertjeinket, kicserélni a levirágzott dísznövényeket a bejárat előtt. De mit és hogyan ültessünk a kókadozó petúniák és elszáradt egynyáriak helyére?! A pilisszentkereszti kertész, Szomorú Miklós megmutatja - akivel egyébként a nyáron ITT interjúztunk:
"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.
Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?
A környezettudatos, fenntartható életmód kialakítása mindannyiunk közös érdeke.
Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.
-
A fiatalok vállalkozásindítását ösztönzi az OTP Bank új pályázata
OTP Junior Piacralépők címmel vállalkozói versenyt hirdetnek fiatalok számára.
-
Neked 1%, nekik egy újabb lépés a kórházi magány ellen (x)
Az Amigos a gyerekekért önkéntesei, 10 éve viszik a játékos nyelvtanulást a kórházakba. Segítsd őket, hogy jövőre is ott lehessenek a kórházi ágyak mellett.
-
Kiváló minőségű tejtermékek minden napra (x)
A Sole-Mizo Zrt. hat Mizo márkaterméke szerezte már meg a KMÉ-védjegyet, amely a kiemelkedő minőség garanciája a fogyasztók számára.
Portfolio Gen Z Fest 2025


