Borbély Csaba ajándékként vásárolt néhány porcelánbabát, ma pedig a lakását már teljesen ellepték a kis hercegnők, bohócok és népviseletbe öltözött figurák.
Több száz milliós fejlesztés a Cerbona gyárában: megduplázta raktárkapacitását a székesfehérvári cég
A Cerbona Élelmiszergyártó Kft. 500 millió forintból épített új, modern raktárat Székesfehérváron, ezzel a cég raktárkapacitása több mint duplájára bővült.
A keddi avatóünnepségen Pókecz Attila tulajdonos arról beszélt, hogy a 2011-es szerepvállalása óta a társaság technológiai-, kapacitásnövelési- és IT-fejlesztések sorát hajtotta végre, amelynek egyik állomása az új raktárépület megvalósítása volt. Hangsúlyozta, hogy a beruházások folytatódnak, elsősorban a digitalizáció irányába mozdulnak el, így első lépésként saját online boltot indítottak, amivel tovább bővülhet vevőkörük.
Mészáros Tamás ügyvezető elmondta, hogy a termelés bővülése, a növekvő hazai és külföldi igények tették szükségessé a raktár megépítését. Az 500 millió forintos beruházás költségeinek egyharmadát uniós forrásból, egyharmadát pályázati támogatott hitelből fedezték, a többi saját erő volt. Jelezte, hogy a fejlesztés révén a meglévő háromezer raklap mellett további 3200 raklap férőhellyel bővült raktárkapacitásuk.
Az ügyvezető közölte, hogy a készáru raktárépítéssel párhuzamosan robotokat szereztek be, amelyek a gluténmentes termékeik csomagolását végzik. Hozzátette: a következő hónapokban szoftverfejlesztéseket is elvégeznek, hogy még inkább meg tudjanak felelni a digitalizáció kihívásainak.
A Cerbona jelenleg több mint 150 különböző terméket állít elő, miközben 2010-ben ez a szám ötven körüli volt. A 2017-ben átadott gluténmentes gyártócsarnok jóvoltából a cég megjelent a laktóz-, illetve gluténmentes készítmények, a közelmúltban pedig a crunchy müzli termékek piacán is.
NULLA FORINTOS SZÁMLAVEZETÉS? LEHETSÉGES! MEGÉRI VÁLTANI!
Nem csak jól hangzó reklámszöveg ma már az ingyenes számlavezetés. A Pénzcentrum számlacsomag kalkulátorában ugyanis több olyan konstrukciót is találhatunk, amelyek esetében az alapdíj, és a fontosabb szolgáltatások is ingyenesek lehetnek. Nemrég három pénzintézet is komoly akciókat hirdetett, így jelenleg a CIB Bank, a Raiffeisen Bank, valamint az UniCredit Bank konstrukcióival is tízezreket spórolhatnak az ügyfelek. Nézz szét a friss számlacsomagok között, és válts pénzintézetet percek alatt az otthonodból. (x)
A Cerbona jogelődjét, a Fejér Megyei Gabonaforgalmi és Malomipari Vállalatot 1962-ben alapították, fő tevékenységi köre a gabonafelvásárlás és -őrlés, illetve a takarmánykeverék gyártás volt. 1987-ben elindult az extrudált snackek és reggeli pelyhek gyártása, 1988-ban bevezették a Cerbona márkanevet, majd 1989-ben megkezdődött a müzli és müzliszeletek előállítása a cégnél.
A vállalat mintegy 25 országba exportálja termékeit. A nyilvános cégadatok szerint a 137 főt foglalkoztató Cerbona Élelmiszergyártó Kft. 2019-ben 4,34 milliárd forintnyi nettó árbevételt ért el és 237 millió forint nyereséget realizált.
-
Másokért tenni? A Lidl-nél igazán megéri!
A diszkontlánc ünnepi összefogásra hívja vásárlóit, hogy három partnerszervezetével összefogva támogassa a hátrányos helyzetű gyermekek karácsonyát.
-
Adatvezérelt energiakereskedelem és AI-transzformáció: ezek az Audax Renewables jövőévi célkitűzései
A Pénzcentrum Pap Gabriellát, az energetikai vállalat ügyvezető igazgatóját kérdezte.
-
4,8 százalékos kamatot biztosít a Gránit Bank új prémium bankszámlája (x)
A napi kamatjóváírás miatt az EBKM 4,92 százalék.
-
3,5%-os kamatozású hitellel segíti a tudatos otthontervezést a Fundamenta megújult lakásszámlája (THM: 5,04–5,31%) (x)
Frissítette egyik legnépszerűbb termékét, az Otthontervező Lakásszámlát a Fundamenta, azzal a céllal, hogy még inkább megkönnyítse ügyfelei számára lakáscéljaik elérését.
-
A stílus maga az ember - már karkötővel és gyűrűvel is fizethetnek a Gránit Bank ügyfelei (x)
A Gránit Bank most azon ügyfeleinek, akiknek az ajánlására két további ügyfél számlát nyit a banknál december 19-ig, díjmentesen biztosít digitális fizetésre alkalmas karkötőt.








