Schön Szabolcs volt a nyerőember, Marco Rossi tanítványai egyetlen góllal verték nyugati szomszédunkat.
Még délelőtt is zuhanásban voltak a vezető magyar részvények, komoly mínusz is lehet a napi záráskor.
3 százalékos zuhanást realizált nyitáskor a Budapesti Értéktőzsde, és a délelőtti köztes adatok sem voltak sokkal jobbak. Veszített értékéből a MOL, Richter és a Magyar Telekom is, utóbbi csaknem két százalékot, aztán egy százalék környékére korrigált vissza.
A BUX 11.30 órakor 84 598,09 ponton állt, ami az előző, keddi záró értékéhez képest 1096,42 pontos, 1,28 százalékos csökkenés, a szerdai nyitásnál 1,098,86 ponttal alacsonyabb. A részvénypiac forgalma délelőtt 8,5 milliárd forint volt, a vezető részvények ára esett az előző napi záráshoz képest.
A Mol árfolyam 48 forinttal, 1,64 százalékkal 2872 forintra csökkent, az OTP-részvények ára 250 forinttal, 1,07 százalékkal 23 220 forintra esett. A Magyar Telekom árfolyama 18 forinttal, 1,16 százalékkal 1532 forintra gyengült. A Richter-papírok árfolyama 120 forinttal, 1,17 százalékkal 10 120 forintra csökkent.
Lehullt a lepel a magyar boltokban árult italokról: komoly lépésekre kényszerült az ismert hazai cég
A GVH 2024 nyarán PET palackokkal kapcsolatos zöld állítások miatt indított versenyfelügyeleti eljárást több vállalkozással, közte a Fonte Viva Kft.-vel szemben.
-
Ott a nyomás a cégvezetőkön: lépni az AI-ban, vagy még kivárni?
Töltsd ki a kérdőívünket, csak 5 perc.
Agrárium 2026
Retail Day 2026
Planet Expo és Konferencia – A tiszta energia jövője
Planet Expo és Konferencia – Agrárium a klímaváltozás szorításában







