Az amerikai Castlelake befektetési cég felvásárlási ajánlatot fontolgat az EasyJetre vonatkozóan, ami azonnal 11 százalékos ugrást eredményezett a részvényárfolyamban.
Donald Trump amerikai elnök bejelentette, hogy 25 százalék körüli vámot kíván kivetni az importált autókra, félvezetőkre és gyógyszerekre.
Donald Trump floridai Mar-a-Lago birtokán egy sajtótájékoztatón azt mondta, hogy valószínűleg április 2-án "25 százalék körüli" emelést fog bejelenteni.
A chipekre és a gyógyszerekre kivetett vámokra vonatkozó kérdésre Donald Trump azt mondta, hogy ez "25 százalék vagy magasabb lesz". Hozzátette, hogy egy év alatt hajtják végre a növelést. Elmondta, időt akarnak hagyni az ágazati cégeknek, mert "mint tudják, azok esetében, amelyek ide jönnek és itt van üzemük vagy gyáruk, nincs vám".
Donald Trump szerint a vámok elősegítik a hazai gyártás felélesztését és az Egyesült Államok kereskedelmi hiányának csökkentését. A múlt héten jelentették be, hogy az Egyesült Államok az összes acél- és alumíniumimportra 25 százalékos vámot vet ki március 12-től.
-
Az egészségbiztosítással megelőzhetjük a bajt és megőrizhetjük az egészségünket (x)
A megfelelő egészségbiztosítás nemcsak anyagi védelmet nyújthat, hanem az egészségügyi ellátások megszervezésében és finanszírozásában is segítséget adhat.
-
Több mint 4400 termék árát csökkentette tavasszal a dm (x)
Miközben a drogériákban sokan még mindig azt érzik, hogy „minden drágább”, a dm tavasszal látványosan belenyúlt az árakba.








