Már 3532 igazolt fertőzöttet és 1556 halálos áldozatot tartanak nyilván a Kongói Demokratikus Köztársaságban.
Berobbanthatják a negyedik hullámot az október 23-i tömegrendezvények Rusvai Miklós szerint. A szakember arról beszélt, fontos lenne, hogy ezeken lehetőleg mindenki viseljen maszkot.
150 körüli napi halottat becsül a negyedik hullám csúcsára Rusvai Miklós. A víruskutató az október 23-i tömegrendezvények után még több fertőzöttre számít.
Ami nagyon fontos lenne, hogy lehetőleg a rendezvények szervezői is figyelmeztessék a résztvevőket, hogy önmaguk érdekében, a szomszédjuk érekében lehetőleg viseljenek maszkot
- mondta a szakember az ATV-nek.
Címlapkép: Getty Images
NEKED AJÁNLJUK
Kutyául szenvednek a kutyák és macskák is a nagy hőségben: így védheted meg kiskedvenced a hőgutától
Négylábú kedvenceink testhőszabályzása eltér a miénktől, hiszen ők nem tudnak izzadni. Így tartós hőség esetén gyorsabban kiszáradnak, hőgutát is kaphatnak.
FRISS HÍREK
Több friss hír
15:27
EZT OLVASTAD MÁR?

Pénzcentrum | 2026. augusztus 1. 13:03

Pénzcentrum | 2026. augusztus 1. 10:27

Agrárszektor | 2026. augusztus 1. 14:28




