24 °C Budapest

Százezer felett a T-balesetbiztosítást igénylők száma

2010. szeptember 13. 12:32

A T-Home és a T-Mobile több mint két éve kínálnak családi balesetbiztosítási konstrukciót a havidíjas ügyfeleik számára. A szolgáltatás a megszólított célcsoportban jó fogadtatásban részesült, az azt igénybe vevők száma a 2008. májusi bevezetés óta meghaladja a 100 ezret.

Az ajánlat lényege, hogy egy kedvező havi díjért az egész család biztonságban érezheti magát, a biztosítás ugyanis az azt igénylő ügyfél minden, vele egy háztartásban élő, 75 éven aluli családtagjára vonatkozik.

A Családi Biztosítás kockázatviselése a Föld valamennyi országában, a nap 24 órájában bekövetkező balesetekre kiterjed. A biztosítási szolgáltatást a Magyar Telekom szerződéses partnere, az UNION Biztosító nyújtja. A közelmúltban készülék- és utasbiztosítással bővült a T-Mobile ügyfelek részére az akár T-Mobile-on keresztül is elérhető szolgáltatások köre.

PC BLOGGER & PODCASTER
Bankmonitor  |  2026. június 2. 16:38
2027-től ismét szélesebb körben elérhetővé válik a KATA a kormányzati bejelentés alapján. Ez sok mik...
MEDIA1  |  2026. június 2. 15:26
Nyílt levélben szólította fel Balásy Gyulát, a Lounge Group alapítóját és tulajdonosát a Magyarorszá...
Holdblog  |  2026. június 2. 13:26
A vasút valódi teljesítményét nem a sínek kilométerei, hanem az utasforgalom mutatja meg. Ebben a ve...
Kasza Elliott-tal  |  2026. május 31. 18:36
Osztalékot vágott az egyik cégem, és bár számítottam rá, mégis szarul esett. Valamint, és most ennek...
NAPTÁR
Tovább
2026. június 2. kedd
Kármen, Anita
23. hét
Ajánlatunk
EZT OLVASTAD MÁR?