Január 26-án, hétfőn a Dunántúlon fokozatos javulás várható, míg keleten tartós csapadék nehezíti a közlekedést és a gazdasági tevékenységet.
Folyamatosan nő a műszaki vizsgán bukó járművk száma, sé egyre öregszik az állomány a magyar utakon.
2023-ban a műszaki vizsgán átesett szuemélyautók 3,14 százalékát nyilvánították közlekedésre alkalmatlannak, ez 0,14 sázalékkal magasabb, mint egy évvel korábban - ezt írja a vezess.hu. Hozzáteszik, hogy ez is jelzi a hazai autóállomány elöregedését, de azt is az okok között említik, hogy a koronavírus-járvány miatt sokan elhalasztották a járművek karbantartását.
A lap emellett kikérte az Építési és Közlekedési Minisztériumtól az az adatoot is, hogy évente hány autó nem megy át a műszaki vizsgán. Ebből az derült ki, hogy hatezer olyan autó nem kapja meg a további műszaki engedélyt, amelyet elméletileg felkészítettek a műszaki vizsgára.
Óriási árcsökkentést jelentett be a Volkswagen: rengeteg slágermodell kerül kevesebbe Magyarországon
A Volkswagen jelentősen csökkenti teljesen elektromos ID. modelljeinek árait Magyarországon: egyes típusoknál a mérséklés meghaladja a 20 százalékot.
-
Jön a Planet Expo 2026 (x)
Világhírű előadóval és magyar fejlesztésű energetikai innováció bejelentésével indul a Planet Budapest üzleti programja.
Agrárium 2026
Green Transition & ESG 2026
Retail Day 2026
Digital Compliance 2026







