A részvénypiac forgalma 29,2 milliárd forint volt, a vezető papírok egytől egyig erősödtek az előző napi záráshoz képest.
Szerdán a MOL a benzin beszerzési árá bruttó 10 forinttal emelkedik, a gázolaj pedig 5 forintaal drágul. A korábbi gyakorlattal szemben mindez nem jelent automatikus emelést a kutakon is - írja a Holtankoljak.net
Nincs megállás az üzemanyagárak emelkedésében Szerdán a benzin beszerzési ára bruttó 10 forinttal emelkedik, a gázolajért pedig 5 forinttal kell többet fizetni a töltőállomást üzemeltetőknek.
A jelenlegi átlagár a két üzemanyagfajta esetében hétfő délután:
- a benzin esetében 631,3 forint,
- a gázolajnál 693,6 forint.
A portál megjegyzi, hogy a benzinkutak az emeléstől eltérően alakították a kiskereskedelmi árakat az elmúlt két hétben, így nem könnyű megjósolni, hogy szerdától milyen átlagáron tankolhatunk majd,
Új rendszámokat vezetnek be, ezekre az autókra kötelező rátenni: rengeteg kocsit érint a rendelkezés
A rendszámokon a lejárati dátum is jól látható, így csökken az ellenőrzéshez szükséges manuális adatlekérés.
Lázár János bejelentette, jön az új KRESZ: ekkortól változnak a közlekedési szabályok Magyarországon
Január 20-án nyilvánosságra hozzák az új KRESZ-t, az új szabályokat legkésőbb szeptemberben tervezik bevezetni.








