A felmérésben résztvevők döntő többsége szerint megváltoztak az ügyfelek igényei az elmúlt 3 évben.
Magyarország 30 éve kezdte el felhalmozni a stratégiai kőolajkészleteit, azonban ezek a tartalékok sosem álltak olyan alacsony szinten, mint idén augusztusban – írja a HVG.
Július végén jelentette be a kormány, hogy benzint hatósági áron csak a lakosság vásárolhat, a céges üzemeltetésű, valamint a külföldi gépjárművekbe csak piaci áron lehet itthon tankolni. Ezen kívül a Mol-kutakon csak napi maximum 50 litert üzemanyagot lehet vásárolni, mindezt pedig azért, mert az országba jó ideje nem érkezik elég nyersolaj, így könnyen üzemanyaghiány alakulhat ki. Szintén a benzinellátás biztosítására 184 millió liter nyersolaj felszabadítását jelentették be a stratégiai kőolajtartalékokból.
A rendelet bejelentése óta másfél hónap telt el, akkor még a hazai kőolajtartalékok 90 napra voltak elegendőek, most viszont már csak 74 nap fogyasztását tudnánk csak fedezni a rendelkezésre álló mennyiségből. Magyarország 1993-ban kezdett el kőolajat felhalmozni, a tározók mostani szintje pedig 1998 óta a legkevesebb, úgyhogy a jelentősen megcsappantak a stratégiai tartalékaink.
Döbbenetes fordulat jön a magyar benzinkutakon: repedezik a rendszer, végleg eltűnhet a hatósági ár?
Az Egyesült Államok és Irán békekötésének hírére meredeken zuhant az olaj ára, miközben a forint többéves csúcsra erősödött.
-
A szépségápolásra a gazdasági nehézségek ellenére sem sajnálják a pénzt a magyarok + Videó
Miközben sok kiskereskedelmi vállalat a fogyasztás lassulásával küzd, a szépségipar továbbra is szárnyal Magyarországon.
-
Rengeteg magyarnak könnyítheti meg az életét ez az új app: sokan nem is tudják, mennyit nyerhetnek vele
Egyetlen applikációban kezelhetők a különböző bankszámlák.







