A rezsivédelmi intézkedések egyszeri, energiaszektorra kivetett különadóval történő finanszírozása a szakmai szervezetek szerint az üzemanyagárak emelkedéséhez vezethet.
Újabb gázolaj-drágulás lesz a héten: bruttó 4 forinttal emelkedik az ára péntektől. A benzin viszont két forinttal olcsóbb lesz.
Az követően, hogy szerdán 7 forinttal emelkedett a gázolaj nagykereskedelmi átlagára történelmi 457 forintra, újabb drágulás lesz a héten. A gázolaj ára bruttó 4 forinttal emelkedik péntektől – írja a holtankoljak.hu.
A benzin viszont két forinttal olcsóbb lesz. A változások nyomán az üzemanyagok árai az alábbiak szerint alakulnak:
- 95-ös benzin: 455 Ft/liter
- Gázolaj: 461 Ft/liter
Tovább folytatódik a kínai autóháború: sokkoló döntés született, vége a szuperolcsó járművek korának
A kínai hatóságok határozott lépéseket tettek az autóiparban dúló árháború megfékezésére, megtiltották az önköltség alatti értékesítést.
-
Az Év Bankja 2025: mutatjuk a teljes listát, ők lettek a győztesek
Csütörtökön adták át a Mastercard díjait.
-
Gyors, egyszerű, átlátható: digitális persely a Gránit Banktól (x)
Forintban és devizában is félre lehet tenni a vágyott célokra
-
A Gránit Bank ügyfelek közel 45 százaléka költségmentesen bankolt 2025-ben (x)
Jelentős részük pénzt is keresett bankszámlájával
-
A 2=3 akcióval a legkisebb turisztikai szereplők hitelfelvételi kedvét élénkíti a kormány (x)
2,5% kamat, állami támogatás, valódi segítség – új szintre lépett a turisztikai finanszírozás
Agrárium 2026
Retail Day 2026
Planet Expo és Konferencia – A tiszta energia jövője
Planet Expo és Konferencia – Agrárium a klímaváltozás szorításában






