Több mint ezer, ismert sportmárkák és külföldi klubcsapatok logójával ellátott hamis terméket találtak a pénzügyőrök egy vállalkozás székhelyén.
"(...) a Magyarországon stabilan kapható legjobb olcsó vörösbor" - írja a Művelt Alkoholista blog írója az Aldiban kapható Villányi Shiraz borról, amelyről megjegyzi, az árával ellentétben az íze viszont cseppet sem olcsó. Az Auchanban is jó áron kaphatunk isteni bort, mutatjuk, mit keressetek a polcokon bevásárláskor.
- írja a Művel Alkoholista blog az Aldiban kapható Villányi Shiraz borról, amely a Csányi Pincészet nevével és címkéjével fut az üzletben. Az ital egyébként a szerzőtől a maximálisan adható 10-ből 4 pontot kapott, ami a pontozási rendszer leírása szerint annyit tesz, hogy az ital felismerhető, kellemes, de mélység nélküli, hétköznapi bor. Az Aldiban 999 forintért lehet megvásárolni a vörösbort.
Jó vétel a 2016-os Kovács és Lánya Syrah is a szakíró szerint. Nem mindennapi bor, markáns illat és íz jellemzi:
- olvasható a blogon. A blog írója szerint zamatgazdag, de aki a klasszikus syrah jegyeket keresi, az csalódni fog. 4+-os értékelést kapott, tehát korántsem rossz bor. Ha megkóstolnád, az Auchanban 2600 forintért tudod megvenni.
Sok magyar kedvence tűnhet el a boltok polcairól: megjelent a tésztatörvény, rengeteg terméket érint
Megjelent a Magyar Közlönyben az agrárminiszter rendelete, amely szigorítja és pontosítja a száraztésztákra vonatkozó minőségi és kategorizálási előírásokat.
-
Változó karácsonyi kosár: spórolnak a magyarok, de a menüre nem sajnálják
Egy kutatás szerint továbbra is kiemelt fontosságú az ünnep, de sokan szűkebb kerettel gazdálkodnak, visszafogják az ajándékköltést, és a megfizethető meglepetések felé fordulnak.
-
Évente tízmilliárdokat lopnak el a csalók hazai bankszámlákról – Kiderült, ki a legkönnyebb célpont
Becslések szerint 2,6 millió magyar változtatott online vásárlási szokásain, miután átverték vagy csalás célpontja lett, 40%-uk emiatt kevesebbet vásárol a neten.
-
Állatorvosi rendelőből skálázható kkv – így épült fel a Petlegio tőkevonzó modellje
Nándorfi Zoltánt, a Petlegio vezetőjét és Bánfi Zoltánt, az MKIK Tőkealap-kezelő vezérigazgatóját kérdeztük.
-
Zsalutrend: számít a felhasznát anyagokba épített energia (x)
Fókuszban a karbonsemlegességhez hozzájáruló, csekély ökológiai lábnyommal rendelkező és igazolt adatokkal kínált építőanyagok. Ezek között rendhagyó egy 25 éves zsaluinnováció a Mevától.
-
Önálló digitális transzformációs terület a Rossmann-nál (x)
Dedikált csapattal indult el a digitális transzformáció a Rossmann Magyarországnál, az új, önálló területet Fürjes Ádám, a vállalat eddigi webshopvezetője irányítja.
-
A vásárlói élmény és az értékteremtés kéz a kézben jár az Ecofamily üzleteiben (x)
Az elmúlt években látványosan átalakultak a fogyasztói igények: a vásárlók ma már nem csupán termékeket keresnek, hanem olyan márkákat és üzleteket, amelyekkel azonosulni tudnak és amelyek valódi értéket képviselnek.








