Tavaly 10 milliónál is több palackot váltottunk vissza egy-egy napon a karácsonyi ünnepek után.
Újfajta áruházakkal tarolna a Coop Magyarországon: ezzel nyomnák le az Aldit, Lidl-t, Penny-t
Új korszakot nyit a hazai kiskereskedelemben a Coop és a Laurel Kft. együttműködése: május végétől Szegeden megnyílik az első hibrid okosbolt, amely nappal hagyományosan, éjszaka pedig teljesen automatikusan, bolti dolgozók nélkül működik - írják közleményükben.
A Coop Gazdasági Csoport és a Laurel Kft. közös innovációja új mérföldkőhöz érkezett: május végétől hibrid üzemmódban működik a Coop Szeged Zrt. Szent István téri boltja. Az üzlet napközben hagyományos formában, nyitvatartási időn túl pedig bolti dolgozók nélkül, automata rendszerrel és távfelügyelettel várja a vásárlókat.
A hazai kereskedelmi kultúra fejlesztése iránt elkötelezett felek egyedülálló technológiai megoldással hozták létre az ország első ilyen hibrid okosboltját. A vásárlók a nap 24 órájában elérhetik az üzletet a 247 Shop applikáció segítségével, amely letölthető az App Store-ból és a Google Play áruházból is.
A fejlesztés célja, hogy egyszerre szolgálja ki a modern kereskedelmi trendeket és a vásárlók legszélesebb körének igényeit, miközben költséghatékony és felhasználóbarát megoldást kínál. A hibrid rendszerű bolt egyszerű, könnyen kezelhető vásárlási folyamatával bárki számára elérhetővé teszi a legújabb digitális technológiát.
Sok magyar kedvence tűnhet el a boltok polcairól: megjelent a tésztatörvény, rengeteg terméket érint
Megjelent a Magyar Közlönyben az agrárminiszter rendelete, amely szigorítja és pontosítja a száraztésztákra vonatkozó minőségi és kategorizálási előírásokat.
-
Ez a cég ott lát lehetőséget, ahonnan más menekül: bevásárolták magukat egy borsodi zsákfalu baromfifeldolgozójába
A Pi-Pi Kft. a Demján Sándor Tőkeprogram segítségével korszerűsíti az üzemet.
-
Elektromos 4x4 városban, országúton, terepen: hol jön ki az előnye?
Mit is nyújt a négykerék-hajtás a mindennapokban az autósok számára?
-
Változó karácsonyi kosár: spórolnak a magyarok, de a menüre nem sajnálják
Egy kutatás szerint továbbra is kiemelt fontosságú az ünnep, de sokan szűkebb kerettel gazdálkodnak, visszafogják az ajándékköltést, és a megfizethető meglepetések felé fordulnak.
-
Évente tízmilliárdokat lopnak el a csalók hazai bankszámlákról – Kiderült, ki a legkönnyebb célpont
Becslések szerint 2,6 millió magyar változtatott online vásárlási szokásain, miután átverték vagy csalás célpontja lett, 40%-uk emiatt kevesebbet vásárol a neten.
-
Zsalutrend: számít a felhasznát anyagokba épített energia (x)
Fókuszban a karbonsemlegességhez hozzájáruló, csekély ökológiai lábnyommal rendelkező és igazolt adatokkal kínált építőanyagok. Ezek között rendhagyó egy 25 éves zsaluinnováció a Mevától.
-
Önálló digitális transzformációs terület a Rossmann-nál (x)
Dedikált csapattal indult el a digitális transzformáció a Rossmann Magyarországnál, az új, önálló területet Fürjes Ádám, a vállalat eddigi webshopvezetője irányítja.
-
A vásárlói élmény és az értékteremtés kéz a kézben jár az Ecofamily üzleteiben (x)
Az elmúlt években látványosan átalakultak a fogyasztói igények: a vásárlók ma már nem csupán termékeket keresnek, hanem olyan márkákat és üzleteket, amelyekkel azonosulni tudnak és amelyek valódi értéket képviselnek.








