Sok magyar számára visszatérő kérdés a nyári nyaralás előtt, hogy érdemes-e telepakolni az autót élelmiszerrel, vagy inkább a horvát tengerparton bevásárolni.
A Mol egy újfajta internetes élelmiszerboltot hozna létre, számolt be az rtl.hu. A tervek szerint az olajtársaság ételautomatákat helyezne ki a benzinkutakon.
Egy mobiltelefonos alkalmazás segítségével arról kérdezte nem rég az ügyfeleit a Mol, hogy tetszene-e nekik egy újfajta internetes élelmiszeráruház, ami a benzinkúton lenne elérhető. Az olajtársaság elmondása szerint ezt úgy kell elképzelnünk, hogy az online kiválasztott termékeket a kutakon, egy speciális, hűtórekesszel ellátott csomagautomatából vehetnénk át, miközben a termékek árai ugyanolyanok lennének, mint egy hagyományos szupermarketben.
A vállalat folyamatosan figyeli a kényelmi élelmiszer-vásárlások fejlődését, miközben vizsgálják a lehetséges szerepüket a szektorban, árulták el a napi.hu-nak. A Mol elmondása szerint hosszú távon az olajon túl, más szegmensekben is meg kell vetnie a lábát, ráadásul a kiskereskedelemben nagy előny az országos lefedettséget jelentő üzlethálózat, ami a cégben a benzinkutak által már megvan.
Ezek a márkák uralják a divatipart 2026-ban: te kibírod fizetni, hány ilyen ruha lóg a gardróbódban?
Miért ragaszkodunk bizonyos márkákhoz? A minőség, a stílus, a megszokás vagy egyszerűen az érzelmi kötődés miatt? Mutatjuk!
-
1 hét múlva kezd a VéNégy Fesztivál Nagymaroson (x)
Bagossy & Nouvelle Vague Nagymaroson, akciós jegyek vasárnapig!







