Ha nem is a tökéletes őrleményt keressük, akkor is fontos, hogy a kávédaráló megbízható, gyors és viszonylag csendes legyen.
Az utóbbi hetekben számos bejelentés érkezett arról, hogy szélhámosok a Szerencsejáték Zrt. nevében próbálnak telefonon pénzt kicsalni gyanútlan áldozatoktól.
A cég ismételten felhívja a figyelmet arra a jelenleg is zajló telefonos sorozat-csalásra, melynek során a társaság nevében ismeretlen személyek hívnak fel véletlenszerűen embereket.
Az utóbbi hetekben számos bejelentést érkezett arról, hogy kéretlen telefonálók nyereményjátékra hivatkozva keresnek fel telefonon ügyfeleket, és azt állítják, hogy telefonszámukat kisorsolták. A nyeremény átvételének feltételeként arról tájékoztatnak, hogy egy bankautomatánál regisztrálni kell egy általuk megadott kódot, mely valójában egy mobiltelefonszám, aminek begépelése után a gyanútlan áldozat a csalók mobiltelefon egyenlegeit tölti fel.
Azt kérik, hogy akik hasonló esettel találkoznak, semmiképp se tegyenek eleget a csalók kérésének, és lehetőség szerint jelentsék be az esetet a lakhelyük szerint illetékes rendőr-kapitányságon.
Műfenyő vagy igazi? Pont kerülhetett az ősi vita végére: tisztul a kép, minden ebbe az irányba mutat
A karácsonyi időszak közeledtével egyre többen foglalkoznak a karácsonyfa-választás kérdésével.
-
Másokért tenni? A Lidl-nél igazán megéri!
A diszkontlánc ünnepi összefogásra hívja vásárlóit, hogy három partnerszervezetével összefogva támogassa a hátrányos helyzetű gyermekek karácsonyát.
-
Adatvezérelt energiakereskedelem és AI-transzformáció: ezek az Audax Renewables jövőévi célkitűzései
A Pénzcentrum Pap Gabriellát, az energetikai vállalat ügyvezető igazgatóját kérdezte.
-
3,5%-os kamatozású hitellel segíti a tudatos otthontervezést a Fundamenta megújult lakásszámlája (THM: 5,04–5,31%) (x)
Frissítette egyik legnépszerűbb termékét, az Otthontervező Lakásszámlát a Fundamenta, azzal a céllal, hogy még inkább megkönnyítse ügyfelei számára lakáscéljaik elérését.
-
A stílus maga az ember - már karkötővel és gyűrűvel is fizethetnek a Gránit Bank ügyfelei (x)
A Gránit Bank most azon ügyfeleinek, akiknek az ajánlására két további ügyfél számlát nyit a banknál december 19-ig, díjmentesen biztosít digitális fizetésre alkalmas karkötőt.








