A június 4-től induló Lidl-akciós kínálat a „Sport & Szabadidő” kategóriában a kerti medencékre, strandfelszerelésekre és a vízkezeléshez szükséges karbantartó termékekre épül.
Kihúzták az e heti Ötöslottó nyerőszámait. Telitalálatos szelvény nem volt, így legközelebb 686 millió forint lesz a tét. De a Jokeren elvitték a Jackpotot, egy szerencsés majdnem 90 millió forinttal lett gazdagabb.
A nyerőszámok emelkedő számsorrendben a 42. héten:
10; 17; 61; 63; 73
Nyeremények:
Ezen a héten nem volt telitalálat, a következő heti várható főnyeremény 686 millió forint.
A 4 találatos szelvényekre egyenként 2 374 635;
a 3 találatosokra egyenként 24 215;
a 2 találatosokra pedig egyenként 1 445 forintot fizetnek.
KATTINTS! Huszonháromezer magyarnak volt pénteken szerencséje az új lottón
Jokerszám:
241974
A Jokeren volt telitalálat! A szerencsés majdnem 90 millió forintot nyert. Így jövő heti várható főnyeremény 12 millió forint.
KATTINTS! Friss hírek, nyerőszám kereső ÖTÖSLOTTÓ aloldalunkon
Súlyos dolgokra derült fény a kínai webshopnál: veszélyes termékek miatt gigabüntetést kapott a Temu
200 millió eurós bírságot szabtak ki a Temura, mert veszélyes babajátékokat és hibás töltőket találtak a kínai e-kereskedelmi óriás felületén.
-
Az egészségbiztosítással megelőzhetjük a bajt és megőrizhetjük az egészségünket (x)
A megfelelő egészségbiztosítás nemcsak anyagi védelmet nyújthat, hanem az egészségügyi ellátások megszervezésében és finanszírozásában is segítséget adhat.
-
Több mint 4400 termék árát csökkentette tavasszal a dm (x)
Miközben a drogériákban sokan még mindig azt érzik, hogy „minden drágább”, a dm tavasszal látványosan belenyúlt az árakba.








