A Hatoslottó nyerőszámai a 51. héten

Pénzcentrum
2011. december 25. 16:11

Kihúzták a Hatoslottó 51. heti nyerőszámait. Mivel az idei utolsó sorsoláson nem volt telitalálat, így a következő játékhéten 202 millió forint keresi majd gazdáját.

A Hatoslottó nyerőszámai emelkedő számsorrendben a következők:
3, 11, 15, 19, 29, 42

Nyeremények:

Ezen a héten nem volt telitalát.
Az 5 találatos szelvényekre egyenként 279 805;
a 4 talátosokra egyenként 5 500;
míg a 3 találatosokra egyenként 1 260 forintot fizetnek.

Jokerszám: A Joker nyerőszámait ma este az, Ötöslottó nyerőszámainak sorsolásakor húzzák ki, melyet szokásához híven élőben közvetít majd a Pénzcentrum.hu.

 

JÓL JÖNNE 10 MILLIÓ FORINT?

Amennyiben 10 000 000 forintot igényelnél 5 éves futamidőre, akkor a törlesztőrészletek szerinti rangsor alapján az egyik legjobb konstrukciót havi 210 218 forintos törlesztővel a CIB Bank nyújtja (THM 9,97%), de nem sokkal marad el ettől az UniCredit Bank (THM 10,22%-ot) ígérő ajánlata sem. További bankok ajánlataiért, illetve a konstrukciók pontos részleteiért (THM, törlesztőrészlet, visszafizetendő összeg, stb.) keresd fel a Pénzcentrum megújult személyi kölcsön kalkulátorát. (x)

NAPTÁR
Tovább
2026. február 9. hétfő
Abigél, Alex
7. hét
Február 9.
Pizza világnap
Ajánlatunk
KONFERENCIA
Tovább
Agrárium 2026
Tradicionálisan hiánypótló esemény, és hasznos lehet a hazai agrárium minden méretű agrártermelői vállalkozásának
Retail Day 2026
A magyar (kis)kereskedelem jelene és jövője
EZT OLVASTAD MÁR?