A nézeteltérések rendezése és a kétoldalú gazdasági kapcsolatok tisztázása érdekében a felek napokon belül magas szintű egyeztetést folytatnak Párizsban.
Állami kézre kerülhet a Telenor magyar leányvállalata, legalábbis ezt pletykálják Csehországban. Állítólag a tulajdonos PPF Group egyfelől az 5G hálózat költségei, másrészt pedig a tulajdonos többi cégének szenvedése miatt válna meg a hazai szolgáltatótól.
A magyar kormány is tárgyal a cseh PPF Grouppal a Telenor magyarországi leányvállalatának megvásárlásáról. A G7 a cseh sajtóban szúrta ki a hírt, felidézték, hogy az állam az Antenna Hungárián keresztül tavaly már 25 százalékos tiuljadonrészt szerzett a mobilszolgáltató cégben.
A csehországi pletykák szerint azért válna meg a PPF a magyar leányvállalattól, mert az 5G hálózat kiépítése drága lenne, csak a Huawei eszközeivel lehetne a költségeken faragni, de ez politikai okokból elég komplikált volna. Egy másik pletyka szerint a Petr Kellner cseh milliárdos érdekeltségébe tartozó PPF az eladásból származó pénzzel támogatná meg az üzletember más érdekeltségeinek működését, melyek a járvány okozta válság miatt eléggé nagy kieséstől szenvednek.
-
Az egészségbiztosítással megelőzhetjük a bajt és megőrizhetjük az egészségünket (x)
A megfelelő egészségbiztosítás nemcsak anyagi védelmet nyújthat, hanem az egészségügyi ellátások megszervezésében és finanszírozásában is segítséget adhat.







