Az előrejelzések szerint a hőmérséklet a pénteki, akár 16 fokos csúcsértékek után vasárnapra helyenként mínusz 3 fokig is visszaeshet.
Turistákat szálltó tengeralattjáró süllyedt el a népszerű nyaralóhelyen, többen életüket vesztették
Tragikus baleset történt az egyiptomi Hurghada partjainál, ahol elsüllyedt egy turistákat szállító tengeralattjáró. A hatóságok szerint legalább hat ember meghalt, kilencen megsérültek, míg 29 utast sikerült kimenteni. A mentési munkálatok és a vizsgálatok továbbra is zajlanak.
Egy turistákat számmító tengeralattjáró süllyedt el az egyiptomi Hurghada partjainál csütörtök reggel – értesült a BBC helyi forrásokból. Az eddigi információk szerint legalább hat ember életét vesztette, további kilencen megsérültek, közülük négyen kritikus állapotban vannak.
A Sindbad nevű tengeralattjáró a kikötő közelében merült el, fedélzetén körülbelül 40 turistával. A hatóságok eddig 29 embert mentettek ki, az eltűntek utáni keresés továbbra is zajlik. A sérülteket a környező kórházakba szállították.
A tengeralattjáró már évek óta szolgálatban állt, és a térség egyik népszerű víz alatti látványosságának számított. Az eset pontos körülményei egyelőre nem tisztázottak, a hatóságok vizsgálatot indítottak.
-
Gyors, egyszerű, átlátható: digitális persely a Gránit Banktól (x)
Forintban és devizában is félre lehet tenni a vágyott célokra
-
A Gránit Bank ügyfelek közel 45 százaléka költségmentesen bankolt 2025-ben (x)
Jelentős részük pénzt is keresett bankszámlájával
-
A 2=3 akcióval a legkisebb turisztikai szereplők hitelfelvételi kedvét élénkíti a kormány (x)
2,5% kamat, állami támogatás, valódi segítség – új szintre lépett a turisztikai finanszírozás
Agrárium 2026
Retail Day 2026
Planet Expo és Konferencia – A tiszta energia jövője
Planet Expo és Konferencia – Agrárium a klímaváltozás szorításában







