A rendelkezésre álló információk szerint a vásár 2026. július 17. és július 22. között várja az érdeklődőket.
A Wizz Air újabb egyiptomi járattal bővíti magyarországi kínálatát: június 15-től a Wizz Air weboldalán és mobilapplikációjában megkezdődött a Budapest-Kairó útvonal jegyértékesítése. A Kairóba tartó első járat október 30-án hagyja majd el a magyar fővárost.
A Wizz Air idén október végétől kezdve hetente 3 járatot indít az Egyiptomi Arab Köztársaság fővárosába, Kairóba. A járatok hétfői, szerdai és pénteki napokon közlekednek majd Budapestről. Az arab világ és a Közel-Kelet kulturális csomópontja számos lenyűgöző látnivalóval várja az odalátogatókat, ideális úti cél lehet mindazok számára, akik ókori történelmi emlékeket szeretnének megcsodálni, és lélegzetelállító látványban részesülni.
| ÚTVONAL | JÁRATSŰRŰSÉG | INDULÁS DÁTUMA | VITELDÍJAK |
| Budapest – Kairó | heti 3x | 2023. október 30. | 18 690 forinttól |
„Nagy örömünkre szolgál, hogy bejelenthetjük legújabb útvonalunkat, amely immár a harmadik egyiptomi Wizz Air desztináció Magyarországról, így évente már több mint 170.000 jegyet kínálunk Magyarországról az észak – afrikai országba utazni vágyóknak. Az új járat is bizonyítékként szolgál arra, hogy a lehető legnagyobb választékot igyekszünk kínálni utasaink számára desztinációink folyamatos bővítésével. Alig várjuk, hogy hamarosan a fedélzeten üdvözölhessük az erre az egzotikus úti célra repülő utasainkat is” – nyilatkozta Trubek Zsuzsa, a Wizz Air kommunikációs menedzsere.
Brutális fordulat az időjárásban: a 38 fokos hőség után nem várt ítéletidő tarolja le Magyarországot
Pénteken egy nyugat felől érkező hidegfront töri meg az akár 38 fokos kánikulát.
Fordulat a napok óta keresett édesapa ügyében: a légirendészet szúrta ki a szörnyű igazságot a vízen
A légirendészet megtalálta annak a 34 éves tatai kajakosnak a holttestét, aki még vasárnap tűnt el a Balatonban.
Életveszélyes Budapest legendás kilátója: azonnal lépni kell, de a kerületnek nincs pénze felújítani
Életveszélyes állapota miatt azonnali, többmilliárd forintos felújításra szorul a február óta zárva tartó, János-hegyen álló Erzsébet-kilátó.







