A Pénzcentrum 2026. április 22.-i hírösszefoglalója, deviza árfolyamai, heti akciók és várható időjárás egy helyen!
Az Országos Meteorológiai Szolgálat figyelmeztetést adott ki az egész ország területére zivatar és ónos eső miatt.
Ma döntően erősen felhős, borult idő várható. Az ország nagy részén lesz csapadék, ami északnyugat felől fokozatosan havas esőbe, havazásba vált, főként a Dunántúl északi felén átmenetileg ónos eső is eshet. Keleten nagyrészt eső várható, a reggeli órákban viszont már havasesőre, ónos csapadékra lehet számítani. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet -3 és +5 fok között valószínű, az északnyugati tájakon lesz a hidegebb, délkelet felé haladva enyhébb az idő.
Szombat éjfélig az Országos Meteorológiai Szolgálat zivatar, valamint ónos eső miatt figyelmeztetést adott ki az egész ország területére. A nap folyamán főként a déli és keleti megyékben esély nyílik zivatarok kialakulására is, amelyeket jégeső kísérhet. Legtovább a délkeleti megyékben van esély zivatarra, késő estétől csökkenhet ennek az esélye. Szombaton hózáporokból helyenként néhány cm hó összegyűlhet.
-
Nem az AI veszi el a munkánkat (x)
Viszont az fogja eldönteni, ki marad talpon
-
Három és fél évtized fejlődés: így lett megkerülhetetlen szereplő a SPAR (x)
Idén 35 éves a SPAR Magyarország - három és fél évtized alatt a vállalat az ország egyik legnagyobb élelmiszer-kereskedelmi szereplőjévé vált.
-
Itt akadnak el a kisvállalkozások – mi segíthet a továbblépésben? (x)
Sok vállalkozás nem az indulásnál, hanem a növekedés során akad el. A Visa She’s Next program mentorai mondják el, mi áll a háttérben és mi hozhat fordulatot.
AI in Energy 2026
AgroFood 2026
Portfolio Investment Day 2026
Hitelezés 2026
Women's Money & Mindset Day 2026








