A külföldre utazó magyar turisták száma ismét elérte a koronavírus-járvány előtti szintet, miközben a digitális fizetési megoldások is átvették a főszerepet a határon túli költéseknél.
A múlt évhez képest több mint duplájára nőtt a vándortáborokba jelentkező gyermekek száma, idén négyezer felső tagozatos és középiskolás jelentkezett - mondta az Országos Erdészeti Egyesület (OEE) főtitkára csütörtökön az M1-en.
A múlt évhez képest több mint duplájára nőtt a vándortáborokba jelentkező gyermekek száma, idén négyezer felső tagozatos és középiskolás jelentkezett. Elmer Tamás, az OEE főtitkára ezzel kapcsolatban hozzátette: a vándortáborokat januárban hirdették meg az előző évekből ismert öt útvonalra, de az érdeklődés akkora volt, hogy további két útvonalat is kijelöltek.
- tudatta a program projektfelelőse. A szakember az is közölte, nagy hangsúlyt fektetnek a túrákat vezető pedagógusok fizikai és szellemi felkészülésére, ennek érdekében vándortáborvezető-képzést is indítottak, amelyet az OEE és a Testnevelési Egyetem akkreditált.
-
1 hét múlva kezd a VéNégy Fesztivál Nagymaroson (x)
Bagossy & Nouvelle Vague Nagymaroson, akciós jegyek vasárnapig!







