Fagyosan ér véget a szeptember: ráadásul esni is fog

MTI
2018. szeptember 28. 19:00

Az elmúlt napokhoz képest a hétvégén kevésbé lesznek hűvösek a hajnalok, de helyenként lehetnek fagypont körüli értékek. Napközben sok lesz a napsütés, a maximumok 15, néhol 20 fok körül alakulnak - derült ki az Országos Meteorológiai Szolgálat előrejelzéséből. 

Szombaton kezdetben szórványosan, délután már csak néhol valószínű eső, zápor. A szél is többfelé megerősödik, elsősorban a Dunántúlon helyenként viharossá fokozódik. A leghidegebb órákban plusz 6-12, napközben 13-19 fok között alakul a hőmérséklet.

Vasárnap többnyire derült vagy gyengén felhős idő várható, délen lehet néhol több a felhő. Csapadék nem lesz. A minimumhőmérséklet plusz 2-8, a maximum 15-19 fok között várható - olvasható az előrejelzésben.

NEKED AJÁNLJUK
NAPTÁR
Tovább
2026. június 5. péntek
Fatime
23. hét
Ajánlatunk
EZT OLVASTAD MÁR?