Diósjenő–Balassagyarmat között MÁVbuszok járnak január végéig. A pályafelújítás hatással van a közúton közlekedőkre és a környéken lakókra is.
2014. március 2-án (vasárnap) 13:00 órától éjfélig villamospótló busz közlekedik a 4-es és a 6-os villamos helyett az Oktogon M és a Széll Kálmán tér M között, mert a Margit körúti és a Szent István körúti villamospálya három helyszínén kisebb hibákat javítanak - tudtuk meg a BKK közleményéből.
Ezt követően, március 3-án 0:00 órától 4:00 óráig vágánykarbantartást végeznek a teljes nagykörúti villamosvonalon. Ekkor a 6-os villamos helyett a Széll Kálmán tértől a Móricz Zsigmond körtérig pótlóbusz jár. Vasárnap este a 17-es villamos több, késő este induló szerelvényével csak a Bécsi út és a Szent Lukács Gyógyfürdő között lehet utazni.NEKED AJÁNLJUK
EZT OLVASTAD MÁR?

Pénzcentrum | 2026. január 2. 19:00

Pénzcentrum | 2026. január 2. 18:02

Agrárszektor | 2026. január 2. 19:32





