A geopolitikai és makrogazdasági kihívások ellenére a megkérdezett európai befektetők 44%-a továbbra is optimistán látja a piac irányát.

Jelenleg itthon 10% felett jár az infláció, az alapélelmiszerek drágulása az egekben van, de persze va, akinek nincsenek anyagi gondjai: Alee, az X-Faktor 17 éves győztese egy este félmillió tapsolt el go-kartozásra a barátaival, ezt pedig maga az énekes rapper mondta el.
Az X-Faktor 17 éves győztese, Alee Lakatos Levente műsorában elmondta, hogy leginkább arra költi a pénzét, hogy élményeket szerezzen. Az egyórás beszélgetés során szóba jött, hogy egyszer majdnem félmillió forintot költött gokartozásra, de beszéltek a spórolásról is:
Jó, ha van megspórolt pénz, de annyira spúr módon nem szeretnék spórolni, ahogy azt az emberek szeretnék körülöttem. Tehát ha megkeresek kétmilliót, abból nem fogok elrakni 1 millió 600 ezret, és 400-ból megélni. Ha van kétmillióm, akkor bőven elég, ha elrakok egymilliót belőle, és a másik egymillióból hadd éljem ki magam– mondta Alee.
A rapper szerint nem durva módon kell spórolni, hanem többet kell keresni.
"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.
Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?
A környezettudatos, fenntartható életmód kialakítása mindannyiunk közös érdeke.
Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.
-
Vállalkozásod van? Így csökkentheted az áramköltségeket akár harmadával, beruházás nélkül
Szalai Sándort, az E.ON szakértőjét kérdeztük az energiaszolgáltató új tarifacsomagjáról.
-
Érdemes már most bevásárolni az iskolakezdésre: néhány trükkel tízezreket spórolhatunk
Kedvező áron juthatunk iskolaszerekhez a Penny kínálatában.


