A változást vetíti előre egy nemrég benyújtott alaptörvény-módosító javaslat is, amely jogi lehetőséget teremtene az alapítványok megszüntetésére
Digitális oktatással folytatódik a tanév ebben a gimnáziumban: az összes pedagógus karanténban van
Rendkívüli tanítási szünetet rendeltek el a Mohácsi Kisfaludy Károly Gimnáziumban, jövő hétfőtől pedig digitális oktatás lesz.
Gimnáziumunkban 2020.09.03-04. (csütörtök - péntek) rendkívüli tanítási szünet lesz! Hétfőtől (2020.09.07.) visszavonásig digitális tanrend lesz érvényben!
- olvasható a szűkszavú közlemény az intézmény Facebook oldalán. A SzeretlekMagyarorszag.hu úgy tudja, egy tanár megfertőződött a koronavírussal, emiatt a tantestület tagjai, sőt az iskola összes dolgozója karanténba került.
-
Több mint 4400 termék árát csökkentette tavasszal a dm (x)
Miközben a drogériákban sokan még mindig azt érzik, hogy „minden drágább”, a dm tavasszal látványosan belenyúlt az árakba.

-
Öreg autók, dráguló piac: komoly tartalék van még a magyar lízingpiacban (x)
Jelentős növekedési potenciált lát a magyar autó- és lízingpiacban Hanczár Zsolt, az idén 35 éves, piacvezető Euroleasing Zrt. gépjármű-értékesítési igazgatója.
-
Rosalia Borpiknik: óriás nyárindító kerti parti a Ligetben (x)
A Rosalia Borpiknik június 4–7. között ismét benépesíti a Városligetet: borok, pezsgés és nyári hangulat vár a Vajdahunyad vár mögött.







