Az év vége sok vállalkozó számára nemcsak az üzleti zárásról, hanem komoly stratégiai döntésekről is szól.
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) pénzügyőrei 99 db póthajat és 38 db parókát találtak egy szerbiából érkezett tehergépjárműben. Az előkerült termékeket lefoglalták, a sofőr ellen büntetőeljárást indítottak.
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal pénzügyőrei egy szerb férfi által vezetett szerb rendszámú tehergépjárművet vizsgálták a röszkei határkirendeltségen. A benyújtott okmányok alapján a sofőr Szerbiából Belgiumba szállított 26 raklap fagyasztott áfonyát.
A pénzügyőrök kockázatelemzés alapján a rakomány tüzetes vizsgálata mellett döntöttek. Az alapos ellenőrzés eredményeként a tehergépkocsi raklaptartójából 99 db különböző típusú póthaj és 38 db paróka került elő. A meglepődött sofőr elmondta, hogy főnöke megbízásából szállítja ezeket a termékeket - tájékoztat a NAV hivatalos Facebook-oldalán.

A pénzügyőrök a megközelítőleg félmillió forint értékű csempészárut átadták a NAV pénzügyi nyomozóinak, akik költségvetési csalás megalapozott gyanúja miatt eljárást indítottak.
-
Húsz évre bebiztosították magukat: így juthat fix áron zöldáramhoz ez az ipari óriásvállalat
Tóth Zoltánt, az E.ON EIS (Energy Infrastructure Solutions) megoldásértékesítési osztályvezetőjét kérdeztük.
-
Gesztenye-feldolgozó, pizzéria, repülőgyár, fémipari vállalat - négy cég, négy iparág és azonos kihívások (x)
Az E.ON sikeres hazai kkv-kal közös együttműködésben mutatja be, hogyan tud segíteni egy energiaszolgáltató a cégek versenyképességében.








