Kitüntették a Fundamentát!

2009. november 19. 13:32

A Hewitt idén kilencedik alkalommal végezte el a Legjobb Munkahely Felmérést Magyarországon, a Fundamenta-Lakáskassza Zrt. 5. éve indul a megmérettetésen. A 2009-es felmérésben a Hewitt összesen 146 vállalat közel 30 ezer munkatársát és több mint 700 felsővezetőjét kérdezte meg. Az iparági versenyben a pénzügyi szolgáltatók iparágában a Fundamenta szerezte meg az első helyet.

A kérdőív számos fontos témára fókuszált, a Fundamenta kiemelkedő mutatókat a felső- és középvezetők elismertsége, valamint a munkakörnyezet kérdéscsoportokban tudott felmutatni. Ami a Társaság menedzsmentje számára kiemelten fontos, hogy a munkatársak elkötelezettsége évről-évre emelkedik, az idei érték 15%-kal nőtt a 2008-ashoz képest.

A 80%-os elkötelezettség-mutatóval a Fundamenta a teljesítményzóna felső határába került, ami azt jelenti, hogy az üzleti sikeresség, eredményesség egyik alapvető forrása a dolgozói elkötelezettség.

"A "Legjobb munkahely" cím elnyerése külön öröm a számomra, hiszen több mint 12 éve, az alapítása óta vezetem a Fundamentát. Mindenek előtt köszönöm mintegy 650 ezer ügyfelünknek, akik ez idő alatt minket választottak és inspiráltak arra, hogy jól működő vállalatot hozzunk létre. És természetesen minden munkatársamnak, akik ebben együttműködtek, és a vállalati célokat helyezték egyéni céljaik elé" - mondta dr. Gergely Károly, a Fundamenta elnök-vezérigazgatója.

HR BLOGGER
laskainelli  |  2023.06.06 23:09
A hűtlenség napvilágra kerülése után az elválás vagy együtt maradás döntése egy nehéz és összetett k...
hrdoktor  |  2023.06.05 06:47
A nyári szabadság nem hoz automatikusan feltöltődést, csak ha a hossza és a minősége is megfelelő....
coachco  |  2023.05.30 15:32
Bizony, nem túlzok, ha azt mondom, tekintetünk mérföldeken, lelkünk századokon túl barangolt a napok...
vezetoi-coaching  |  2023.05.23 10:04
Jó, 2 napot késett (a bevezető mutatja, 2 napja kezdtem el…), de hadd szóljon…:-))) Például a macho...
hrbonbon  |  2023.05.18 15:51
Simonyi Judit ügyvezető igazgató Miért is vagyok egy kiválasztási folyamatban? LEHETŐSÉGEK:...
Így szerezheted meg az első 100 vevőd

Egy új vállalkozás indítása vagy egy új termék bevezetése mindig izgalmas, de ugyanakkor kihívásokkal teli időszakot jelent az üzleti életben.

Egyre nehezebb a magyar befektetők dolga: újabb dologra kell most nagyon figyelni

Nincs egyszerű dolguk azoknak a vállalatoknak, amelyek közösségi finanszírozási platformon keresztül szeretnének értékpapírt kibocsátani.

Súlyos: az 1-3 éves gyerekek negyedének vannak félelmei különböző ételektől

Beszámolók szerint az 1-3 éves korosztály 25%-a - tehát minden negyedik gyermek - elutasít valamilyen ételt, és sokuknál óvodás, általános iskolás korban is fennáll még a probléma.

Megdőlt a 120 milliós közösségi finanszírozási rekord – itt az EU-s pénzek utódja? (x)

Az egyre népszerűbb finanszírozási forma itthon is gyorsan terjed, egyre többen ismerik és használják.

Erről ne maradj le!
NAPTÁR
Tovább
2023. június 11. vasárnap
Barnabás
23. hét
KONFERENCIA
Tovább
Sustainable World 2023
A jövő vállalatai szeptember 12-én!
Portfolio Balaton Business Forum 2023
Együtt a régió szereplői
EZT OLVASTAD MÁR?
Pénzcentrum  |  2023. június 10. 19:16