Katasztrófavédelem tájékoztatása szerint a mai napon bejelentés érkezett, amely szerint a komáromi akkumulátor gyártó üzemben több dolgozó rosszul lett.

Baleset történt a komáromi akkumulátorgyárban: több dolgozó a helyszínen rosszul lett

MTI
2022. január 19. 20:55

Katasztrófavédelem tájékoztatása szerint a mai napon bejelentés érkezett, amely szerint a komáromi akkumulátor gyártó üzemben több dolgozó rosszul lett.

Mint írták, a Komárom-Esztergom Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság tűzoltóegységei, a katasztrófavédelmi mobil labor és a műveleti szolgálat haladéktalanul a helyszínre vonult és megkezdte a méréseket és a helyszín átvizsgálását.

Az érintett üzemrészt a dolgozók elhagyták, lakosságvédelmi intézkedés bevezetése jelenleg nem indokolt. A tűzoltó egységek a helyszínen vannak, a mérések folyamatosak.

Címlapkép: Getty Images
NEKED AJÁNLJUK
NAPTÁR
Tovább
2026. június 23. kedd
Zoltán
26. hét
Június 23.
Szentivánéj
Június 23.
Olimpiai világnap
EZT OLVASTAD MÁR?