13 °C Budapest
Belgrád, 2022. szeptember 16.A Miniszterelnöki Sajtóiroda által közreadott képen Orbán Viktor kormányfõ az Aleksandar Vucic szerb elnökkel tartott sajtótájékoztatón a belgrádi elnöki hivatalban 2022. szeptember 16-án. Ezen a napon adta át a szerb államfõ a magyar miniszterelnöknek a Szerb Köztársaság Érdemrendje kitüntetést. MTI/Miniszterelnöki Sajtóiroda/Benko Vivien Cher

Rendkívüli tájékoztatót hirdetett Orbán Viktor: mire készül a miniszterelnök?

2022. december 20. 11:41

Orbán Viktor miniszterelnök nemzetközi sajtótájékoztatót tart a Kormányinfó keretében szerdán.

Szerdán 10 órától Orbán Viktor miniszterelnök nemzetközi sajtótájékoztatót tart a Kormányinfó keretében - áll a meghívóban, amelyet szerkesztőségünk is megkapott.

Az eseményen részt vesz Gulyás Gergely, a Miniszterelnökséget vezető miniszter valamint Kovács Zoltán, a nemzetközi kommunikációért és kapcsolatokért felelős államtitkár is. A miniszterelnök tájékoztatójáról a Pénzcentrum is beszámol majd.

Címlapkép: Miniszterelnöki Sajtóiroda/Benko Vivien Cher, MTI/MTVA 

NEKED AJÁNLJUK
PC BLOGGER & PODCASTER
Holdblog  |  2026. április 6. 10:00
Kellemes húsvéti ünnepeket kíván a HOLD Alapkezelő! The post A húsvét számokban appeared first on HO...
MEDIA1  |  2026. április 4. 16:55
A Viasat- és AXN-csatornákkal Magyarországon is érdekelt Antenna Group mögött álló K Group megvásáro...
ChikansPlanet  |  2026. április 3. 08:00
Franciaországban több ezer kilométernyi használaton kívüli vonatsín áll. Egy francia startup hibrid...
Összkép  |  2026. április 3. 01:31
A hazai társadalommal és gazdasággal foglalkozó tudományos és elemző munkák eredményeinek átfogó átt...
NAPTÁR
Tovább
2026. április 7. kedd
Herman
15. hét
Ajánlatunk
KONFERENCIA
Tovább
AI in Energy 2026
Átlátható adat és energia
AgroFood 2026
Élelmiszeripari konferencia május 19-én
Portfolio Investment Day 2026
Éve Signature előfizetéssel INGYENES részvétel!
Hitelezés 2026
Lakossági hitelek: fenntartható növekedés vagy túlhevülés?
Women's Money & Mindset Day 2026
Hogyan gondolkodnak a nők pénzről, kockázatról és jövőről?
EZT OLVASTAD MÁR?