Bár embereken még nem végeztek klinikai vizsgálatokat, az orosz vezetés rendkívül optimista.
Saját Facebook-oldalán kommentálta Kemenesi Gábor, virológus a legújabb Covid-mutáns, az omikron változat megjelenését.
A virológus szerint azért kifejezetten aggasztó a Dél-Afrikából származó variásn megjelenése, mert kiugróan sok mutáció jelent meg a vírus tüskefehérjéjén. Egészen pontosan úgy fogalmazott, a variánst "aggodalomra okot adó” kategóriába tették a szakmai szervezetek, mert „kiugróan sok mutáció jelent meg a tüskefehérjén".
A magyar szakember szerint az omikron-variáns miatt számítani lehet arra, hogy ez a mutáns jobban terjedhet a világban, mint az eddigiek. Sőt, az eddigi védőoltásaink hatásosságát is érintheti, de ezekre a tudós szerint még mind bizonyosságot kell szerezni.
Átlagemberként egyelőre továbbra is azt tehetjük, mint eddig: ne hagyjuk terjedni (maszk, közösségi rendezvények kerülése, légzési és kézhigiénia, stb), éljünk az oltás lehetőségével és figyeljünk oda az aktuális intézkedésekre
- írta Kemenesi, akko hozzátette, hogy mindezek után a legfontosabb,
JÓL JÖNNE 5 MILLIÓ FORINT?
Amennyiben 5 000 000 forintot igényelnél 5 éves futamidőre, akkor a törlesztőrészletek szerinti rangsor alapján az egyik legjobb konstrukciót havi 105 965 forintos törlesztővel a Raiffeisen Bank nyújtja (THM 10,35%), de nem sokkal marad el ettől a CIB Bank (THM 10,39%-ot) ígérő ajánlata sem. További bankok ajánlataiért, illetve a konstrukciók pontos részleteiért (THM, törlesztőrészlet, visszafizetendő összeg, stb.) keresd fel a Pénzcentrum megújult személyi kölcsön kalkulátorát. (x)
Ne féljünk! A tudomány teszi a dolgát és hozza a megoldásokat is, bízzunk benne továbbra is.
AI in Energy 2026
AgroFood 2026
Portfolio Investment Day 2026
Hitelezés 2026
Women's Money & Mindset Day 2026








