Koronavírusos a magyar kabarékirály: kórházban kezelik, rengetegen aggódnak érte

2021. január 5. 10:03

Két hónapja még biztató állapotban anekdotázott, mostanra azonban Sas József nagyon beteg lett, kórházban ápolják.

Sas József miután három éve orvosai tanácsára vonult vissza a munkától, tavalyelőtt újévkor utazott a feleségével Tahiföldre. 10 nappal a hazaindulásuk előtt kapott kétoldali sztrókot. A művész hónapokat töltött kórházakban és rehabilitációs intézetekben, majd amikor az állapota engedte, hazatérhetett, hogy otthon kezdje meg a felépülést.

Két hónapja már kifejezetten jó állapotban volt, ám most a születésnapi gratulációkat és ajándékokat nem fogadta. A Blikk információi szerint a művész ismét kórházban van, koronavírusos. 

 

Címlapkép: Getty Images
NEKED AJÁNLJUK
NAPTÁR
Tovább
2026. június 22. hétfő
Paulina
26. hét
EZT OLVASTAD MÁR?