-2 °C Budapest

Ingyen hitelkiváltás! Euróba menekülhet a frankadós (x)

2010. október 17. 17:02

A közhiedelemmel ellentétben nem szűnt meg teljesen a devizahitelezés Magyarországon, hitelkiváltás esetén továbbra is lehet deviza alapon hitelezni. Az UCB Ingatlanhitel Zrt. most megkönnyíti a műveletet és minden az új hiteligényléshez tartozó díjat elenged, illetve visszatérít.

A hitelkiváltási akció az október elsejétől befogadott kérelmekre vonatkozik. Az akció keretében minden - az új hitelkérelemhez kapcsolódó - díjat elengednek, illetve visszafizetnek az ügyfeleknek, így csak a másik bank költségeit kell megfizetnie, az UCB Ingatlanhitel Zrt.-nél az új hitel igénylése díjmentessé válik!

Így szabadulhatsz meg rossz hiteledtől: a szakértő válaszol - Kattints!

Az UCB kifizeti az ügyfél helyett a Takarnet lekérdezés díját minden ingatlanra vonatkozóan. Amennyiben a Takarnet-ben nincs térképmásolat, ők hozzák ki a Földhivatalból a térképmásolatot, így ez teljesen ingyenes lesz az igénylő számára. Az értékbecslés díját minden ingatlanra vonatkozóan és a közjegyzői díjat maximum 50 ezer forintig visszafizetik és elengedik a hitelfolyósítás díját. A földhivatali jelzálogjog bejegyzések, illetve a kiváltandó kölcsönhöz kapcsolódó törlés díját az UCB fizeti az ügyfél helyett.

Érdemes lehet euróra váltani a meglévő kedvezőtlen devizahiteleket, mivel ennek köszönhetően alacsonyabbak lesznek a havi törlesztőrészletek, ráadásul kiszámíthatóbbá válik a törlesztés, mert forintban fix részletet kell fizetni.

PC BLOGGER & PODCASTER
MEDIA1  |  2026. január 15. 20:13
A TV2 Tények Plusz műsorának Facebook-oldalára posztolták ki, hová kell tenni az X-et.
Bankmonitor  |  2026. január 15. 13:50
Az Otthoni Energiatároló Program keretében elérhető, vissza nem térendő támogatás akár 2,5 millió fo...
Holdblog  |  2026. január 15. 07:24
Az önkormányzati épületek energiafelhasználása alapvetően jól modellezhető lenne - mégsem az: a való...
Kasza Elliott-tal  |  2026. január 14. 18:58
2026.01.13-án kaptam meg a Versant részvényeket, akkor jelentek meg a számlámon. Az első kereskedési...
NAPTÁR
Tovább
2026. január 16. péntek
Gusztáv
3. hét
EZT OLVASTAD MÁR?