1 °C Budapest
Herceghalom, 2023. március 11.Kiégett és sérült gépjárművek az M1-es autópályán Herceghalomnál, ahol öt kamion és 37 autó ütközött össze, mindkét irányban lezárták az autópályát 2023. március 11-én. A balesetben érintett öt kamion és 37 személygépkocsi közül 19 jármű kiégett, és összesen 26 ember sérült meg. Közülük hatan életveszélyesen, heten pedig súlyosan sérültek.MTI/Lakatos Péter

Durva videón a tragédia pillanatai: így csapódtak egymásba az autók, kamionok az M1-esen

2023. március 12. 10:39

Megjelent egy videó, ahogyan az egyik kamion beleszáguld az M1-esen feltorlódó autókba. A szombati balesetben összesen 42 gépjármű volt érintett. Egy 44 éves férfi életét vesztette.

Megjelent egy videó a Facebookon amin vélhetően azok a pillanatok láthatóak, amikor az egyik kamion beleszáguld az M1-esen feltorlódó autókba. A felvételt a Telex olvasója szúrta ki, egy kamion fedélzeti kamerájával készült, vélhetően ez a jármű törte át a belső sáv korlátját, a rendőrségi fotók alapján is ez valószínűsíthető a portál szerint.

Íme a felvétel, amit tényleg csak erős idegzetűek nézzenek meg:

A rendőrség vasárnap közölte, büntetőeljárás keretében, szakértők bevonásával vizsgálják a körülményeket. Megerősítették, a balesetben összesen 42 gépjármű volt érintett. Egy 44 éves férfi életét vesztette, testét a mentés során az egyik kiégett roncs alatt találták meg. További 39 ember sérült meg, a rendelkezésre álló adatok szerint ketten életveszélyesen, tizenketten súlyosan, huszonöten könnyebben, a sérültek között 10 gyerek is van.

Címlapkép: MTI/Lakatos Péter

NEKED AJÁNLJUK
Erről ne maradj le!
NAPTÁR
Tovább
2026. január 29. csütörtök
Adél
5. hét
Január 29.
Balassagyarmat napja
Ajánlatunk
  • Jön a Planet Expo 2026 (x)

    Világhírű előadóval és magyar fejlesztésű energetikai innováció bejelentésével indul a Planet Budapest üzleti programja.

KONFERENCIA
Tovább
Agrárium 2026
Tradicionálisan hiánypótló esemény, és hasznos lehet a hazai agrárium minden méretű agrártermelői vállalkozásának
Green Transition & ESG 2026
Bemutatjuk a legjobb, a nettó zéró kibocsátást elősegítő fenntarthatósági megoldásokat
Retail Day 2026
A magyar (kis)kereskedelem jelene és jövője
Digital Compliance 2026
Adat és MI: minden napra egy változás?
EZT OLVASTAD MÁR?
Agrárszektor  |  2026. január 28. 20:31