Tavasszal és nyáron szabályosan kirajzanak Budapest utcáira a kerékpárosok, meglepő lehet tehát az az adat, hogy a budapestiek fele soha nem ül bringára.
Óriási szerencséje volt annak a biciklisnek, aki a minap éjjel, lámpa nélkül az M4-es autópályán tekert végig. Csak az arra közlekedők szemfülességén múlt, hogy nem történt tragédia.
Csak a véletlenen múlt az, hogy nem lett tragédia a hétvégén az M4-es autópályán. Egy biciklis ugyanis úgy gondolta, hogy a legjobb módja a hazajutásnak az az, ha éjjel lámpa nélkül teker haza az autópályán.
A Magyar Közút Instagram oldalán osztotta meg a videót, ami mellett mindenkit arra figyelmeztettek, hogy az, hogy nem gázolták halálra a biciklist mindössze a szerencsén múlt, így senkinek se ajánlják, hogy kövessék a példáját.
Brutális teszt: így változik az autód kemencévé fél óra alatt a kánikulában, csak így lehet kivédeni
A nyári hőségben parkoló autók utastere percek alatt veszélyesen felmelegedhet, az ADAC mérései szerint pedig akár a 60 fokot is megközelítheti a belső hőmérséklet.







