A TikTok-videóban panaszkodó vásárló szerint az ár még egy dolog, de ki sem volt rakva az árusítóhelynél, hogy mennyi az annyi.
Az utóbbi egy-két évben egyre gyakrabban tűnnek fel hamis dedikációval ellátott könyvek - írja a Népszabadság.
Az antikváriumok szerint az elmúlt pár évben figyelhető meg az a tendencia, miszerint hamis dedikált köteteket próbálnak jóval drágábban értékesíteni a csalók.
Megéri hamisítani a híres írók kézzel írt ajánlását, mert ezeknek a köteteknek az értéke több százezer forint lehet. Aki gyűjtő vagy rajongó és megteheti, szívesen kifizeti az eredeti ár sokszorosát, ám ezek szerint néha teljesen feleslegesen.
Hatalmas változás élesedik a hazai webshopokban: teljesen átalakul az online vásárlás Magyarországon
Az év első felében több olyan változás is hatályba lépett, amelyek a kis- és középvállalkozásokat bevonták a fogyasztó kategóriájába.
-
Az egészségbiztosítással megelőzhetjük a bajt és megőrizhetjük az egészségünket (x)
A megfelelő egészségbiztosítás nemcsak anyagi védelmet nyújthat, hanem az egészségügyi ellátások megszervezésében és finanszírozásában is segítséget adhat.







