Felháborodott vásárlók ostromolják hetek óta a bezárt debreceni Euronics műszaki áruházat, mivel nem tudják elszállítani onnét az általuk korábban már kifizetett termékeket - írja a Magyar Nemzet.
Az Euronics debreceni áruházának bejáratán már hetek óta a "Technikai okokból zárva" tábla várja a vásárlókat. A szomszédos lámpaüzletben sem tudnak semmit az áruházról, így hiába kérdezősködnek náluk a kifizetett, de még el nem szállított termékek vásárlói, illetve a garanciális javításon lévő készülékük iránt érdeklődő ügyfelek.
Balogh Beáta, az Euronics debreceni áruházát működtető Bravotech Kft. marketingvezetője a lapnak elmondta: az üzlet nem zárt be véglegesen. A marketingvezető azt javasolja a vásárlóknak, hívják fel a legközelebbi áruházat, ahol segítenek majd nekik.
Az elmúlt öt évben a cég összesen 70 millió forintnyi bírságot fizetett megtévesztő reklámozás miatt.
-
Videó: hogy kerül a magyar zöldség 24 órán belül a boltok polcaira?
A Pénzcentrum lépésről lépésre követi végig, hogy lesz a kertészetből indulva villámgyorsan friss áru az Aldi üzleteiben.
-
Technológia a kertedben: így automatizálhatjuk a kinti munkát (x)
A modern kertápoláshoz most ajándék is jár
-
A tervezés hiánya vezet az ittas vezetéshez – derül ki a Bolt kutatásából (x)
A Bolt Magyarország legfrissebb kutatása rávilágít azokra a valós élethelyzetekre, amelyek az ittas vezetéssel kapcsolatos kockázatos döntésekhez vezetnek
-
Nemzetközi seregszemle, ismét együtt az ipar szereplői (x)
IPAR NAPJAI – MACH TECH – AUTOMOTIVE HUNGARY szakkiállítások 2026. május 18-21. között a HUNGEXPO-n
AI in Energy 2026
AgroFood 2026
Portfolio Investment Day 2026
Hitelezés 2026
Women's Money & Mindset Day 2026








