34 °C Budapest

Szén-monoxid az IKEA mélygarázsában

Pénzcentrum
2009. december 19. 18:25

Magas szén-monoxid szintet mértek a tűzoltók szombat délután Budapesten, az Örs vezér téri IKEA mélygarázsában -írja a velvet.hu.

A tűzoltók a helyszínen a közvetlen veszély miatt figyelmeztetik a bent tartózkodó autósokat, hogy állítsák le a motort. A történtek miatt a mélygarázsba jelenleg nem lehet behajtani.

A gáz a vásárlóteret egyelőre nem veszélyezteti. Arról egyelőre nincs információ, hogy bárki rosszul lett volna a szén-monoxidtól.

EZT OLVASTAD MÁR?
Agrárszektor  |  2026. június 23. 14:34