Közvetve ugyan, de erőteljesen támogatja a lakásépítést az Otthon Start hitel is.
Váratlan bejelentést tett a MÁV: új menetrendszerű gyorsvonat indul Kijevbe, így fog közlekedni
Az ukrán hálókocsikból álló Transcarpathia nemzetközi gyorsvonat ezentúl naponta közlekedik Budapest és Kijev között az éjszakai órákban - közölte a MÁV hétfőn a közösségi oldalán.
Lembergen, Munkácson és Debrecenen át közlekedik majd a MÁV új menetrendszerű járata, amely 1200 kilométeres utat tesz meg az ukrán fővárosig. A Budapestről 22.40-kor induló járat Kijevbe másnap este 19.11-kor, a Kijevből 10.16-kor induló vonat Budapestre másnap reggel 6 órakor érkezik meg.
"A teljes útvonalon, Budapest és Kijev közötti utazáshoz a menetjegy másodosztályra 48,1 eurótól kapható, melyhez a hálóhely típusától függően 10 eurótól váltható hálókocsijegy" - írták.
A vonat érkezését Grexa Liliána ukrán nemzetiségi parlamenti szószóló és a MÁV-csoport egyik képviselője közösen várták Budapesten. A szószóló közösségi oldalán megosztott videójában elhangzott, hogy a MÁV büszke arra, hogy része lehet annak az együttműködésnek, amely Ukrajna, az ukrán emberek és Magyarország, valamint a magyar emberek között létrejött.
Brutális hóvihar tarol ebben az országrészben: 30 centi hó és 75 kilométeres szél sem kizárt + Videó
Megjött a beígért mediterrán ciklon, február 20-ra az ország egy részét már vastag hótakaró borítja. Brutálisak utakat, közlekedési káoszt hozott az éjszakai havazás Vas megyében...
-
Vállalat-finanszírozás fedezettel: hogyan javítja a kondíciókat a Start Garancia kezessége?
Limbach Attilát, a Start Garancia Zrt. vezérigazgatóját arról kérdeztük,hogy miért érdemes ma egy vállalatnak kezességet kérnie és minek kell ehhez megfelelnie?
-
Az innovációs fődíjat a Gránit Bank nyerte a Mastercard „Az év bankja” versenyén (x)
A Gránit Bankot választotta az Innovation szegmens legjobbjának a szakmai zsűri a Mastercard „Az év bankja 2025” versenyén
Agrárium 2026
Retail Day 2026
Planet Expo és Konferencia – A tiszta energia jövője
Planet Expo és Konferencia – Agrárium a klímaváltozás szorításában







