-4 °C Budapest
Szerda reggeli túlélőcsomag: időjárás, hírek, árfolyamok, névnap (2022. december 7.)

Szerda reggeli túlélőcsomag: időjárás, hírek, árfolyamok, névnap (2022. december 7.)

2022. december 7. 07:45

Nem szeretnél lemaradni a hírekről, akciókról? Nem tudod követni az időjárásváltozást? Olvass el mindent egy helyen a Pénzcentrumon! Mutatjuk azokat az aktualitásokat, amelyekről érdemes tudni a mai napon. 2022. december 7., szerda.

Névnap

Ambrus

Friss hírek

Deviza árfolyam

EUR: 411.72 Ft
CHF: 417.47 Ft
GBP: 477.17 Ft
USD: 393.95 Ft

Befektetés, tőzsde

OTP: 10200 Ft
MOL: 2818 Ft
RICHTER: 8670 Ft

Országos középtávú előrejelzés

2022.12.08: Éjjel több helyen képződhet köd, majd délnyugat felől felhősödés kezdődik, de előtte az északkeleti tájakon még pár órára kisüthet a nap. Szórványosan előfordulhat szitálás, kisebb eső. A északi, északnyugati hegycsúcsokon néhol átválthat a halmazállapot. A keleties szelet néhol időnként élénk lökések kísérik. A hőmérséklet hajnalban -6, +3, kora délután 2 és 6 fok között alakul.

2022.12.09: Döntően borult időre számíthatunk, inkább csak átmeneti vékonyodások, szakadozások lehetnek a felhőzetben. Sokfelé várható eső, zápor. A délkeleti, déli szél sokfelé megélénkül, helyenként megerősödik. Hajnalban -3, +4, kora délután 3, 14 fok valószínű, északkeleten lesz a hidegebb, délkeleten az enyhébb idő.

LAKÁST, HÁZAT VENNÉL, DE NINCS ELÉG PÉNZED? VAN OLCSÓ MEGOLDÁS!

A Pénzcentrum lakáshitel-kalkulátora szerint ma 20 000 000 forintot 20 éves futamidőre már 6,22 százalékos THM-el, havi 143 171 Ft forintos törlesztővel fel lehet venni a K&H Banknál. De nem sokkal marad el ettől a többi hazai nagybank ajánlata sem: az UniCredit Banknál 6,42%, a Magnet Banknál 6,76%, az Erste Banknál 6,78%, a CIB Banknál 6,79%, míg a Raiffeisen Banknál pedig 7%. Érdemes még megnézni magyar hitelintézetetek további konstrukcióit is, és egyedi kalkulációt végezni, saját preferenciáink alapján különböző hitelösszegekre és futamidőkre. Ehhez keresd fel a Pénzcentrum kalkulátorát. (x)

Budapesti légszennyezettségi előrejelzés

Budapesti légszennyezettségi előrejelzés A légszennyező anyagok koncentrációja általában alacsonynak ígérkezik. Az esti órákban növekedhet meg a PM koncentrációja. (2022.12.07. szerda éjfélig)

Orvosmeteorológiai előrejelzés

Fronthatás nem terheli szervezetünket. (2022.12.07)

Akciók

Ugye te is szívesebben vásárolsz be akciósan friss csirkemellből, idényzöldségekből, tojásból, tejből? Szeretnéd tudni, melyik boltban kapod meg féláron a sertéskarajt? Lapozz bele a Pénzcentrumon a Spar, Interspar, Tesco, Auchan, Lidl, Aldi és a Diego akciós újságjaiba! Ha nem szeretnél lemaradni az akciókról, kattints!

NEKED AJÁNLJUK
NAPTÁR
Tovább
2026. január 22. csütörtök
Vince, Artúr
4. hét
KONFERENCIA
Tovább
Agrárium 2026
Tradicionálisan hiánypótló esemény, és hasznos lehet a hazai agrárium minden méretű agrártermelői vállalkozásának
Green Transition & ESG 2026
Bemutatjuk a legjobb, a nettó zéró kibocsátást elősegítő fenntarthatósági megoldásokat
Retail Day 2026
A magyar (kis)kereskedelem jelene és jövője
Digital Compliance 2026
Adat és MI: minden napra egy változás?
EZT OLVASTAD MÁR?