A Bali szigetétől keletre található vulkán kedden helyi idő szerint 17:35-kor tört ki, és mintegy 10 ezer méter magasra lövellte a hamufelhőt.
Évente átlagosan 96 óra időveszteséget okoznak egy autósnak a forgalmi dugók Budapesten - írja a Metropol.
A közlekedési dugók miatt a fővárosban átlagosan 22 százalékkal több idő eljutni valahová ahhoz képest, mintha nem lenne tömeg az utakon. Az esti forgalomban még rosszabb a helyzet, olyankor ez a szám akár 44 százalék is lehet - írja a lap a TomTom Traffic Index eredményeire hivatkozva.
A 2015-ös forgalmi adatok szerint a legzsúfoltabb órákban közlekedők naponta 25 percet vesztenek el, mintha dugó nélkül egy óra alatt elérték volna céljukat. Évente 230 munkanappal számolva ez közel 96 órás többletet jelent.
"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.
Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?
A környezettudatos, fenntartható életmód kialakítása mindannyiunk közös érdeke.
Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.
-
Berobbant a grillszezon: mutatjuk, mik lesznek az idei újdonságok
Egzotikus ízek is megjelentek a PENNY kínálatában.


