A Magyar Turizmus Zrt. Budapest-Közép-Dunavidéki Regionális Marketing Igazgatósága (RMI) a Dunakanyar szálláshely-szolgáltatóinak közreműködésével ismét meghirdeti a "Vár a Dunakanyar" akciót.
A kampány keretében 2010. április 1. és június 15. között a vendégek két éjszaka áráért hármat tölthetnek el az akcióhoz csatlakozott szálláshelyeken. Az akcióban részt vevő szálláshelyek (négycsillagos wellness szállodától az erdei vendégházig) mellett éttermek és egyéb programgazdák is kedvezményes ajánlatokkal várják a Dunakanyarba látogatókat.
Az akcióról, a csatlakozott szálláshelyekről és a Dunakanyar turisztikai kínálatáról bővebben a www.varadunakanyar.hu oldalon olvashatnak az érdeklődők. A honlap a hosszú hétvége programjának megszervezéséhez is kiváló ötletekkel szolgál!
-
A fizikai üzletek nem tűnnek el, csak átalakulnak: ők nyerték a Visa Boltok Boltja versenyét
Az online kereskedelem térnyerése nem szorította ki a fizikai boltokat, hanem új pályára állította őket.
-
Hajlítható mobil 200 ezerért, erős gaming készülékek – Így tör előre a nubiát is gyártó ZTE a magyar mobilpiacon
A megfizethető innováció a kulcs a ZTE szerint.
-
75 kupon, akár 50% kedvezmény - így spórolhatsz a tavaszi bevásárláson a SPAR-ral (x)
Új akcióval köszönti a tavaszt a SPAR országszerte.
Agrárium 2026
Retail Day 2026
Planet Expo és Konferencia – A tiszta energia jövője
Planet Expo és Konferencia – Agrárium a klímaváltozás szorításában







