37 °C Budapest

Félmillió Honda hibás!

Pénzcentrum
2006. június 15. 14:30

A Honda több mint 480 ezer autót hív vissza Japánban, mivel a modellek gyújtásával problémák vannak. A társaság közleménye szerint 77 ezer exportált gépkocsi is visszahívásra kerülhet.



Japánban 217,953 Odyssey és 141,652 CR-V érintett a 123,580 Step Wagon mellett. A hibás autókat 1994 és 1997 között gyártották.

Az exportált járműveket többek között az USA-ba, Kanadába, Ausztráliába és Szingapúrba vitték.
NAPTÁR
Tovább
2026. június 26. péntek
János, Pál
26. hét
Ajánlatunk
EZT OLVASTAD MÁR?
Agrárszektor  |  2026. június 26. 09:01