Sok banki ügyfél ütközik bele abba, hogy régebbi okostelefonján egyszer csak nem működik a mobilbank: az alkalmazás nem frissül, nem indul el, a belépést sem...
A DIGI arról tájékoztatta ügyfeleit, hogy 2023. június 1-től a DIGIMobil előfizetői Magyarországon belül már a Vodafone belföldi hálózatán keresztül vehetik igénybe mobil hang- és adatszolgáltatásainkat. Ezzel országos lefedettséget tudnak biztosítani az ügyfeleknek 2023. december 31-ig garantált áron, DIGIMobil előfizetésekben szereplő kedvező tarifákon és SIM kártya csere nélkül.
A DIGIMobil korábbi hálózatára 2023. június 1-jétől már nem lehet csatlakozni. Az átállás zavartalansága érdekében május hónapban emlékeztető üzeneteket küldenek az ügyfeleknek.
A DIGI szolgáltatást érintő változások
A tájékoztatás szerint a DIGI ügyfelek telefonszáma nem változik meg, SIM kártya cserére nem lesz szükség. A mobilszolgáltató továbbra is a DIGI marad, az ügyeket továbbra is a DIGI ügyfélkezelési pontjain lehet intézni. A 2023. június 1-jétől életbe lépő mobilhálózat váltás a DIGIMobil díjcsomagok forgalmi díjait, valamint a díjcsomagban foglalt lebeszélhető perceket és adatkeretet nem érintik, ugyanazon perc- és sms díjakkal használhatják tovább előfizetésüket az ügyfelek 2023. december 31-ig.
A külföldön indított hívások (roaming) feltételei nem változnak, továbbra is a DIGIMobil korábbi roaming feltételei és díjai érvényesek. A havidíjak a 2022. novemberében bejelentett, és 2023. május 1-jén életbe lépő inflációkövető díjkorrekciót követően nem változnak.
A VoWifi, azaz hanghívás WiFi hálózaton keresztül szolgáltatás megszűnik, a VoLTE szolgáltatás továbbra is elérhető marad.
LAKÁST, HÁZAT VENNÉL, DE NINCS ELÉG PÉNZED? VAN OLCSÓ MEGOLDÁS!
A Pénzcentrum lakáshitel-kalkulátora szerint ma 20 000 000 forintot 20 éves futamidőre már 6,22 százalékos THM-el, havi 143 171 Ft forintos törlesztővel fel lehet venni a K&H Banknál. De nem sokkal marad el ettől a többi hazai nagybank ajánlata sem: az UniCredit Banknál 6,42%, a Magnet Banknál 6,76%, az Erste Banknál 6,78%, a CIB Banknál 6,79%, míg a Raiffeisen Banknál pedig 7%. Érdemes még megnézni magyar hitelintézetetek további konstrukcióit is, és egyedi kalkulációt végezni, saját preferenciáink alapján különböző hitelösszegekre és futamidőkre. Ehhez keresd fel a Pénzcentrum kalkulátorát. (x)
2023. április 13-át követően új DIGIMobil előfizetést nem értékesítenek, a kibővített szolgáltatások és az országos lefedettséggel rendelkező szolgáltatókhoz képest kedvezményes tarifáink kizárólag meglévő ügyfelek számára biztosítottak! - hívták fel a figyelmet a honlapon. A DIGIMobil csomagok közötti váltásra a továbbiakban nincs lehetőség. A további változásokrl érdemes a szolgáltató honlapján tájékozódni.
-
A Lidl nem viccel: a törvényi előírásoknál háromszor szigorúbb követelményeknek kell megfelelniük a friss zöldségeknek és gyümölcsöknek
A gyümölcsön található szermaradványok szintje nem haladhatja meg a hivatalos határérték egyharmadát.
-
Térítésmentes segítség a generációváltásban (x)
-minden magyar KKV számára elérhető a Gazdaságfejlesztési Ügynökség szolgáltatása-
Agrárium 2026
Retail Day 2026
Planet Expo és Konferencia – A tiszta energia jövője
Planet Expo és Konferencia – Agrárium a klímaváltozás szorításában







