Empty packing line for newspapers and magazines in a large printery

Gyárban melózik a Csillag születik egykori sztárja: így él ma Utasi Árpi, a nagy mesemondó

2024. február 9. 11:32

A Csillag születik egykori sztárja jelenleg egy szabadkai gyárban dolgozik, ami legfőképp üvegszövet gyártással, és többek között szigetelőanyagok előállításával foglalkozik.

A fantáziavilág helyett már inkább a realitások talaján mozog, életében a főszerepet leginkább a munka vette át, többek között ez derült ki Utasi Árpiról, akit a Ripost keresett meg. A Csillag születik egykori sztárja jelenleg egy szabadkai gyárban dolgozik, ami legfőképp üvegszövet gyártással, és többek között szigetelőanyagok előállításával foglalkozik. 

Az egykori mesemondó a lapnak elmondta azt is, hogy  szerelmi életére bizonyos szintű stagnálás jellemző, ő ugyanis nem tartozik azok közé a férfiak közé, akik túl gyakran járnának szórakozni. Mint ahogyan nem tartozik azok közé az emberek közé sem, akik nagy fogadkozásokba bocsátkoznának az év végén.

Szerintem, ha valaki valamin változtatni szeretne, vagy elérni egy bizonyos célt, akkor érdemes azonnal belevágnia, ahelyett, hogy egy adott dátumig vár

– fejtette ki a véleményét Utasi Árpi. 

LAKÁST, HÁZAT VENNÉL, DE NINCS ELÉG PÉNZED? VAN OLCSÓ MEGOLDÁS!

A Pénzcentrum lakáshitel-kalkulátora szerint ma 19 899 074 forintot 20 éves futamidőre már 6,42 százalékos THM-el,  havi 145 468 forintos törlesztővel fel lehet venni az UniCredit Banknál. De nem sokkal marad el ettől a többi hazai nagybank ajánlata sem: a CIB Banknál 6,93% a THM, míg a MagNet Banknál 6,87%; az Erste Banknál 6,89%, a  Raiffeisen Banknál 7,00%, a K&H Banknál pedig 7,28%. Érdemes még megnézni magyar hitelintézetetek további konstrukcióit is, és egyedi kalkulációt végezni, saját preferenciáink alapján különböző hitelösszegekre és futamidőkre. Ehhez keresd fel a Pénzcentrum kalkulátorát. (x)

 

Címlapkép: Getty Images
NEKED AJÁNLJUK
Meghalt Schmuck Andor

Schmuck Andor 54 éves korában, hosszú betegség után távozott az élők sorából.

Temérdek magyar él óriási tévhitben: azt hiszik, olcsón vásárolnak, pedig így sokkal jobban megérné

"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.

Megelégelték a fővárost, a Mátrába költöztek: lesajnált csodakertet próbál megmenteni a fiatal pár

Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?

Három kiló ruháért másik három kilót kapsz - így forgasd fel a ruhatáradat! (x)

Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.

Erről ne maradj le!
NAPTÁR
Tovább
2025. július 16. szerda
Valter
29. hét
Ajánlatunk
EZT OLVASTAD MÁR?