A héten érkező erős lehűlés és havazás miatt érdemes mielőbb téliesíteni a vízmérőket, a vízvezetékeket és a szerelvényeket.
Összesen 42 660-an vehetnek új mosógépet közpénzből, 1,86 milliárd forint ment el erre a célra. A pályázatkezelő tájékoztatása szerint közülük 35 ezer pályázó már meg is vette az új gépet. Ezzel lezárult a kormány nagy mosógépcsere-programja, összesen 44 ezren pályáztak.
Eredetileg csak 500 milliót akart a kormány mosógépekre költeni, de a vártnál többen érdeklődtek az állami ingyenpénz után, így felemelték a keretet. A mosógépes projekt a 15 milliárd keretösszegű Otthon Melege Program alatt futott, ennek az a célja, hogy javuljon valamennyit a háztartások energiahatékonysága.NEKED AJÁNLJUK
Erre kevés otthontulaj számított: komoly változás jön 2026-tól, fájdalmas rezsiárakat hozhat magával
A szakértők szerint a karbonvám bevezetése több mint 60%-kal csökkentheti Ukrajna EU-ba irányuló áramexportját.
NAPTÁR
Tovább
2026. január 5. hétfő
Simon
2. hét
EZT OLVASTAD MÁR?

Pénzcentrum | 2026. január 5. 15:24

Pénzcentrum | 2026. január 5. 13:03

Agrárszektor | 2026. január 5. 15:32





